חדרה שומרת על מקומה בליגת העל

נערים א': במשחק קצבי במושבה, עם אווירה מחשמלת ביציעים, ניצחה היום הפועל חדרה בצדק את עירוני נשר 3:2. מחמאות ענקיות לירין איבגי ושחקניו על משחק הקרבה ונחישות, מול קבוצה מליגת העל. אך הקצב הגבוה ושחקני ההתקפה המצוינים של חדרה, הכריעו את המשחק לטובת החדרתיים. הצטיינו בחדרה – כפיר חמיאס ובן אנדרגה.

הפועל חדרה שנתון 2005 נשארים בליגת העל לאחר ניצחון על נשר (יח”צ)

המגרש במושבה אירח הערב את המשחק המכריע על העלייה/הישארות בליגת העל נערים א’ (שנתון 2005). הפועל חדרה שסיימה את העונה הסדירה במקום ה-14 בליגת העל, פוגשת את עירוני נשר “נציגת” הליגה הארצית, במשחק אחד על כל הקופה, המנצחת תשמור על מקומה של מחלקתם בליגת נערים א’ על בעונה הבאה.

לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר!!!

הפועל חדרה עם שרון זהביאן, מנהלה המקצועי של חדרה, על הקווים, מגיעה לאחר שבחודשיים האחרונים שחקני חדרה עשו ככל יכולתם כדי להימנע ממשחק המבחנים, עם ניצחונות גדולים על מכבי חיפה, הפועל ת”א ומ.ס אשדוד. והערב, במשחק אחד, הם יהיו חייבים לנצל את הניסיון שרכשו בליגת העל כדי לנצח את נשר ולהישאר בליגה.

לעומתם עירוני נשר עם מאמנם ירין איבגי מגיעים חדורי אמונה ומוטיבציה אחרי ה-5:0 הגדול ביום שבת מול רמת השרון הסגנית מליגת ארצית דרום. יגל דהן הסקורר הנפלא של נשר יהיה חייב להיות בשיאו היום, כשלצידו יסייעו לו יואב בן צבי ואופיר שוורץ. אך יחסרו מאוד מאחור את צמד הבלמים מוחמד עכרי ושחר מהלל שנפצעו בגמר המחוזות של הארצית מול רמת השרון.

שתי הקבוצות החלו את המשחק בהתרגשות גדולה, אחרי מספר דקות חדרה החלה להשתלט על המשחק בעיקר בזכות צמד החלוצים שלה. נשר ניסתה להרגיע את המשחק אך לצערה, כמו בשבת, כעשר דקות מהפתיחה נפצע מגנה השמאלי רון בן שושן נפצע ונאלץ לצאת מהמשחק ובמקומו נכנס עמית ברעם.

אחרי כמחצית שעה של כדורגל קצבי, כדור ארוך שנשלח לבן (בנתאמלק) אנדרגה שהסתדר מול השוער רוני בר קטן, אך המגן סדרס הציל שער בטוח מהקו.

דקה לאחר מכן נשר בהתקפת מעבר מהירה, בן צבי קיבל כדור בצד שמאל, פרץ לאמצע ומ-16 מטרים בעט חזק מעל השער. עד לסיום המחצית ניסו שחקני חדרה לכבוש את השער הראשון, אך הגנת נשר בראשות השוער רוני בר קטן מנעו מהם לכבוש. סיום המחצית 0:0.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי – לחצו וכנסו לאתר החדש!!!!!!

פתיחת המחצית השנייה הייתה כולה של נשר, אך הצלה ענקית של שוער חדרה לנקרי, מרגליו של יגל דהן, מנעה את הראשון לנשר.

מאמן חדרה עשה שינוי מידי כשהכניס את החלוץ אלדר בן שמואל במקום הקשר ירין גולן. ומיד בא על שכרו. כדור ארוך שנשלח לכפיר חמאיס שהתגבר על המגן ופרגן לבן אנדרגה שמ-16 מטרים בעט חד לפינה הימנית פנימה – 1:0 לחדרה.

בנתאמלק אנדרגה מעלה את חדרה ליתרון (אתר ג’וניורליג)

כעבור כרבע שעה מפתיחת המחצית השנייה, נשר יצאו מההלם, יגל דהן מי אם לא הוא, השתלט על כדור ארוך ומ-17 מטרים מהשער בעט פצצה לפינה הימנית – 1:1 ענק.

יגל דהן מאזן את התוצאה (אתר ג’וניורליג)

לא עוברת להן 10 דקות, כדור תוהה שהגיע למגן השמאלי רואי פרץ ששיגר פצצה משמאל לימין בלי עצור, גולאסו 2:1 לחדרה.

רואי פרץ מחזיר את היתרון לחדרה (אתר ג’וניורליג)

מאמן חדרה ערך חילוף נוסף כשהכניס את נועם אלקלעי לצד ימין, כעבור חמש דקות מהחילוף, פריצה של אלקלעי מצד ימין וניסיון הגבהה שלו פגע בקורה של רוני בר קטן ונכנס פנימה – 3:1 מוצדק לחדרה.

נועם אלקלעי מגדיל את היתרון של חדרה (אתר ג’וניורליג)

עד לסיום ניסתה נשר לצמק את התוצאה ורק בתוספת הזמן, יואב בן צבי קיבל כדור ברחבה ובסיבוב בעט פנימה – 3:2 לחדרה, שהיא גם תוצאת הסיום.

יואב בן צבי מצמק את התוצאה עבור נשר (אתר ג’וניורליג)

שנתון 2005 של הפועל חדרה מבטיח עונה נוספת לקבוצת נערים א’ של המועדון בליגת העל בעונה הבאה, בעוד שלעירוני נשר מגיעות כל המחמאות על הדרך שעשו העונה ועל משחק לחימה ללא פשרות מול נציגת ליגת העל.

לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close