מחנה כדורגל 21-27/06 בולגריה

מחנה הקיץ המקצועי של ProCamp ייערך השנה בחודש יוני במתחם האימונים הראשי של נבחרת בולגריה. צוות מאמנים מהטובים בישראל חברו ביחד לשבוע אימונים שיכין אתכם באופן הטוב ביותר לעונה הבאה. שנתונים 2007-2010, מיועד לשחקני ליגות ברמה גבוהה. פרטים והרשמה בכתבה שלפניכם

מתחם האימונים בסופיה בולגריה pro camp

Procamp הינו מחנה אימונים בכדורגל שמטרתו לפתח ולשפר את מיומנויות השחקן ולעורר בילדים השראה להתפתחות והצלחה. המחנה מועבר על ידי מאמני כדורגל מנוסים מקבוצות ברחבי הארץ ובעלי ניסיון רב בעבודה עם שחקני כדורגל.

כמה מהמאמנים שילוו אתכם במחנה

השנה מחנה האימונים יתקיים בעיר סופיה שבבולגריה, נתאמן במתחם האימונים הראשי של נבחרת בולגריה – בית הנבחרות ונלון בצמוד למתחם האימונים, במלון 4 כוכבים Park hotel & Spa Boyana. המתחם הינו מתחם סגור ומאובטח 24 שעות.

הילדים יעברו לפחות 2 אימונים ביום בדגש על פיתוח יכולת אישיות, אימוני תפקידים, בנייה גופנית, אימונים בקבוצות קטנות, קואורדינציה, טכניקה וטקטיקה אישית, בין היתר יועברו מספר הרצאות בנושאי תזונה, טקטיקה ומנטלי.

להרשמה לחצו על הבאנר!!!

הילדים יקבלו שבוע של כדורגל מקצועי ביותר, עם צוות מגוון בעל נסיון רב.

כל ילד מקבל מתנה ערכת Playermaker אישית המודדת ביצועים באימונים ובמשחקים. ערכה שתשמש אותו בחייו המקצועיים גם לאחר המחנה.

כל ילד מקבל מתנה ערכת Playermaker אישית

המחנה מלווה באנשי מקצוע מהטובים בארץ, ביחס של כ1-6 אנשי צווות על ילדים עם דגש רב על בטיחות, התנהגות ומקצועיות.

מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים: יניב  – 0508887055
קישור להרשמה >> https://docs.google.com/forms/d/1EYH6FAQDdlWjJOef2mNS0oM5znIYMuLsok_fbQcNNO4/edit

קרא עוד

2 Comments

  1. אני משקיע ואני רוצה להצליח בכדורגל כמו אחי הגדול וזה חלום שלי להיות שחקן מצליח מקווה שתבינו אותי כי זה המקצוע שאני בחרתי ללכת כל החיים שלי זה העבודה שלי בעזרת ה שאני היה גדול זה ההצלחה שלי זה מה שעושה אותי שמח

Back to top button
Close