משלוש יוצאות שתיים

נוער ארצית צפון: שלושה מחזורים לסיומה של הליגה מפרידות 2 נקודות בלבד בין המקום הראשון למקום השלישי- כשהפועל כאוכב, הפועל פרדסיה וצעירי כפר קנא, מתחרות על 2 מקומות המובילים לליגה הלאומית. אמיר אברהם מאמן פרדסיה מאמין ששחקניו ישלימו את המשימה ומנחש מי תהיה שותפה לפרדסיה בעליה ללאומית.

נוער ארצית צפון – הפועל פרדסיה רוצה לרשום עלייה נוספת ולהעפיל ללאומית (רועי אברהם)

לפני 4 שנים, כשנשאר מחזור אחד לסיום הליגה- ניצח הנוער של הפועל פרדסייה את ברקאי כשאמיר אברהם היה על הקווים והקבוצה זכתה באליפות הנכספת ועלתה לליגה הארצית.

4 שנים מאוחר יותר- אותו אמיר אברהם קרוב צעד אחד קטן מעליית הנוער בפרדסייה והפעם לליגה הלאומית.

במשחק ששוחק אתמול אחה״צ בין הפועל כאוכב למ.ס. ג׳דידה, ניצחה כאוכב בתוצאה 12-1 ועקפה את הפועל פרדסיה בטבלה.

הפועל כאוכב מוליכה את טבלת הליגה כשלזכותה משחק עודף ו- 53 נקודות, ואחריה דולקות הפועל פרדסיה עם 52 נקודות וצעירי כפר קנא עם 51 נקודות, כששלושה מחזורים לסיום הליגה כל אחת מהקבוצות תעלה למגרש בידיעה שאסור לה לאבד נקודות וכל משחק הוא בגדר חיים ומוות.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי – לחצו וכנסו לאתר החדש!!!!!!

במידה ופרדסיה תעלה, היא תשלים בארבע שנים עליה ממחוזית לארצית ומשם ללאומית, הישג לא רע לכל הדעות.

שני חריגי הגיל בפרדסיה (שנתון 2002) עושים את ההבדל בקבוצה ונותנים את הטון- הקפטן עידו בן גיגי, ועוז אברהם בנו של המאמן אמיר, הם התוספת המשובחת בקבוצה. שניהם תורמים מעבר לרמה המקצועית גם בפן החברתי ומגבשים את הקבוצה כולה.

שחקני פרדסיה חדורי אמונה בשירת ההמנון לפני העלייה למשחק החשוב

במחזור ה- 27 נפגשו צעירי כפר קנא עם הפועל פרדסיה- מקום ראשון אל מול המקום השני, כשבסיומו של משחק התחלקו שני המועדונים בנקודות, ואמיר אברהם מצד פרדסיה אל מול ג׳מיל חדר מכפר קנא- שניהם רצו מאוד להגדיל את הפער בפסגה ולהגיע אל המשחק הבא בטוחים יותר. אבל בכדורגל כמו בכדורגל לא מספיק רק לרצות ולכוון.

המשחק כולו היה קצבי וטוב עם הזדמנויות לשערים ששוערי שתי הקבוצות ביום מעולה מנעו. 500 צופים ביציע נהנו ממשחק כדורגל תוסס ומהיר.

לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר!!!

בדקה ה68 קרן לפרדסיה וליחי גימפל שידע כמה קבוצתו זקוקה לנקודות נגח את הכדור פנימה, 1-0 לפרדסיה. עמוק בתוספת הזמן פנדל לכפר כנא שמאזנת ל1-1 מרגלי שחאדה אחמד. הקבוצות ירדו מהמגרש ברגשות מעורבים בעקבות חלוקת הנקודות.

תגובתו של אמיר אברהם מאמן פרדסיה :”ראשית יש לציין את האירוח המכבד והלבבי של הנהלת כנא והמאמן ג׳מיל חדר. בימים אלה אנו בישורת האחרונה של עונה שהתחילה בחששות, עקב השיטה של 6 יורדות, עובדה שגרמה לנו לעבוד קשה יותר ולחזק את הסגל.

יש בקבוצה חדר הלבשה שמח והשחקנים כמו משפחה אחת גדולה. מנהלי הקבוצה גרשון טסלר והקפטן הקודם ניסים סעדה שמשמש כעוזר מאמן שלי, עובדים יחד איתי ימים כלילות על מנת שיהיה לשחקנים את כל התנאים להצלחה.

את הסיכומים נשאיר לעוד 3 מחזורים ובע״ה ננצח ונחגוג אליפות .במאבק יש עוד 4 קבוצות מצוינות, כפר כנא, כאוכב, ערערה וטבריה .אני מאמין ובטוח בשחקנים שלי שנשלים את המשימה ונעלה מהמקום ה- ראשון.

ההימור שלי שכפר קנא או כאוכב יצטרפו אלינו בעלייה מהמקום ה-2, מגיעות תודות למנהל המקצועי מדר יניב שנותן לנו שקט תעשייתי וכלים להצליח”.

לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close