צהלה אדומה בדרבי של הרצליה

טרום א' שרון: שתי הקבוצות ההרצלייניות, שסוגרות את טבלת ליגת שרון, נפגשו הבוקר בדרבי של העיר. בתום הדרבי הצד האדום של הרצליה היה בצד המנצח עם 3:1 על מכבי.

טרום א’ שרון: הפועל הרצליה מנצחת בדרבי של הרצליה (יח”צ)

במשחק במסגרת המחזור ה 14 בליגת טרום א’ שרון, אירחה הבוקר מכבי הרצליה את הפועל הרצליה, במשחק שנראה על הנייר קל מצידה של הפועל.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

המשחק נפתח בשליטה של האדומים עם שני מצבים ודאיים להבקעה שלא מומשו. לאחר קצת פחות מרבע שעה, הפועל איבדו את השליטה והמשחק הפך ליותר שקול.

בחלוף כעשרים דקות מהפתיחה, הפועל הצליחו לשבור את ההתבצרות של מכבי ולהבקיע את הראשון משער עצמי, כשהקבוצות יורדות למחצית ביתרון מינימלי של הפועל.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

במחצית השנייה, במשחק עם הרבה נחישות ולחימה, מכבי שצליחה להגיע למספר מצבים והייתה קרובה לאזן את התוצאה, אך 5 דקות לסיום המשחק, ליעם לוי הכפיל את התוצאה, 2-0 לטובת האדומים.

שתי דקות לאחר מכן מכבי הצליחו לחזור למשחק, משער מפתיע שעורר את המשחק מצדם של הצהובים שניסו לאזן בדקות הסיום. אך שוב היו אלה שחקני הפועל ש-3 דקות בתוספת הזמן, יואב ברקו סגר עניין וקבע 3-1 להפועל בדרבי.

שחקני טרום א’ של הפועל הרצליה חוגגים את הניצחון בדרבי

בשיר יחיא מאמנה של הפועל הרצליה סיכם: “לדרבי יש תמיד את הייחודיות שלו בעיר. חשוב מאוד שהאדום תמיד יצהל בהרצליה גם בטרום א’. השייכות הגדולה של הילדים למועדון ולחולצה האדומה, היא ניצחון נוסף ולא פחות חשוב.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי (לחצו על הבאנר למעבר לאתר ספורט ישיר)

הילדים הראו היום הרבה רצון ונחישות, פחות כדורגל. קווינו שנציג כדורגל מלהיב יותר עם יותר כיבושים, אך נסתפק לצאת בזריקה מורלית מהדרבי כדי לבנות את עצמנו טוב יותר להמשך”

לטבלת טרום א’ שרון:    https://bit.ly/2Vt7MJs

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close