בית”ר נורדיה בליגה הארצית

נערים א': כשהיא ללא הפסד העונה, בית"ר נורדיה השלימה העונה את המשימה שהציבה לעצמה בתחילת העונה – העפלה לליגה הארצית. עוד סיפור הצלחה מבית היוצר של מחלקת הנוער של בית"ר נורדיה.

בית”ר נורדיה 2004 – אליפות וכרטיס לליגה הארצית (אייל עמר פוטוגרפיקס)

המחלקה הצעירה והפורחת של בית”ר נורדיה ממשיכה שנה אחר שנה להוכיח שנעשית שם עבודה נהדרת. לאחר שבעונה שעברה קבוצת הנוער העפילה לליגה הארצית, העונה קבוצת נערים א’ (2004) של המועדון העפילה אף היא לליגה הארצית. כך שכעת למעשה, כל הקבוצות ההישגיות (נוער-נערים ב’) בחטיבה הבוגרת של בית”ר נורדיה ישחקו בעונה הבאה בליגה הארצית.

נאור מחלב מאמן קבוצת נערים א’ של נורדיה הוביל העונה את קבוצתו למקום הראשון בליגת מרכז, כשהיא מסיימת את העונה עם מאזן של 14 ניצחונות ותיקו בודד ומקדימה את הפועל הרצליה ואור יהודה ,במאבק על האליפות והכרטיס לליגה הארצית.

האפליקציה שיכולה להיות המאמן הדיגיטלי שלכם – לחצו להורדה בחינם!!!

נאור, אחרי שנתיים עם שנתון 2003 של נורדיה העונה לקחת את שנתון 2004 במטרה להעלות את נערים א’ שלכם לליגה הארצית. לאחר השלמת המשימה, איך היית מסכם את עונת האליפות שלכם?
“היתה לנו עונה מורכבת מבחינת עצירות והפסקות, אבל לרגע לא חשבתי שלא נעשה את זה ברמה המקצועית. ידעתי וסמכתי על סגל השחקנים שלי, מדובר בשחקנים מוכשרים ונערים מקסימים באופי, כאלה שכל הזמן מנסים ללמוד ולהשתפר. אני שמח שבהתאחדות מצאו מתווה כזה שמאפשר הכרעות על כר הדשא עד כמה שניתן”.

שער במהלך כדורגל שמראה על האיכויות של בית”ר נורדיה העונה

כבשתם את הכמות הגדולה ביותר של שערים וספגתם את הכמות הנמוכה ביותר. מה היה לדעתך היתרון שלכם על שאר היריבות בצמרת הליגה?
“היתרון שלנו הוא באיכות חומר השחקנים. אסור לשכוח שזו קבוצה שסיימה בנערים ב’ בצמרת ארצית דרום ונקלעה למחוז הזה לאחר שנערים א’ שלי מלפני שנה סיימו במקום השני בזמן הפסקת העונה. יש לנו קבוצה ברמת צמרת ארצית דרום עם נגיעה קלה לכיוון ליגת על”.

אלון זרביב מלך השערים של הקבוצה וסגן מלך השערים של הליגה, החל לשחק כדורגל רק בעונה הנוכחית. ספר קצת על אלון, היכן גיליתם אותו?
“אלון הגיע אלינו מקבוצת רומא קלאב שזה מועדון קטרגל שמשחק בעיקר מול מתנ”סים ארבע ושוער. מהאימון הראשון ראיתי שחקן שמחפש הרבה את השער. תוך כדי תנועה הוא גילה עוד ועוד תכונות של חלוץ אמיתי. תנועות שלפעמים מאמנים לא יודעים ללמד, זה בא לו באופן טבעי, כאילו לוחשים לו באוזן לאן לרוץ. בנוסף, אלון נקלט במועדון ובקבוצה בצורה מושלמת חברתית, נראה היה כאילו הוא משחק פה מגיל ילדות. חשוב לציין שלצד אלון שיחקו שחקנים מוכשרים ברמה גבוהה שעזרו לו לבטא את יכולת הסיום שלו.

אלון זרזיב – תגלית ענקית, מלך השערים של הקבוצה (אייל עמר פוטוגרפיקס)

לגבי סגנות מלך השערים, מבחינתי הוא מלך השערים הבלתי מעורער של הליגה הזו. אלון הוא היחיד שנבצר ממנו לחגוג עם כמות גדולה של שערים במשחק מול האחרונה בטבלה, לאחר שהם דאגו לא להופיע נגדנו. כך שלשחקנים משאר הקבוצות היתה אפשרות להבקיע מלא שערים, שלו לא היתה (ההתאחדות קבעה ניצחון טכני)”.

רוצה להצטרך למחנה של האלופים מחיפה, פרטים והרשמה – לחצו על הבאנר!

שנתון 2004 שיצטרף בעונה הבאה לקבוצת הנוער של המועדון יהווה תוספת כוחות מספיקה כדי להעלות את הנוער ליגה בעונה הבאה?
“ראשית זו הזדמנות לשבח את חברי מאמן הנוער גילי גור על עבודה ענקית שעשה עם הקבוצה. כשהוא כמעט והכפיל את ההישג עם עליית ליגה עונה שניה ברציפות. אבל לצערנו בסוף קצת פספסנו וחבל. לעצם השאלה אני משוכנע שבתוספת השחקנים שיעלו מ2004 והשחקנים שיישארו בנוער זו תהיה המטרה הכי גדולה לעלות לליגה לאומית.

שנתון 2004 של נורדיה ינסה לעזור בעונה הבאה לנוער לעלות ללאומית (אייל עמר פוטוגרפיקס)

המועדון שלנו מכוון לשחק בליגות הכי גבוהות ואין לי ספק שבקצב הזה זה יקרה די מהר, בעיקר בהובלת הדרך של המנהל המקצועי האדיר שלנו מנו דהאן, שמקדם שחקנים קבוצות ומאמנים כשיטה ובחמש השנים האחרונות כל קבוצה עלתה ליגה במחלקה!”

מה איתך בעונה הבאה?
“למען האמת אנחנו מחכים לראות מה יהיה עם הבוגרים שלנו שמשחקים במשחקי הישארות בליגה א’, עד אז פחות מתעסקים בהכנות לעונה הבאה. אבל כאיש נורדיה שמאוד אוהב את המערכת, אשאר בוודאות במועדון היקר הזה ואנסה לתת מעצמי את המקסימום תמיד. בתקוה שנגיע גם עם הבוגרים לליגה בכירה יותר ולשחקנים שלנו יהיה לאן לשאוף”.

קרא עוד
Back to top button
Close