גטאצו זמנה חתם ל-3 שנים בהפועל קטמון

מחלקת הנוער של הפועל קטמון ממשיכה להתחזק במטרה להצעיד את קבוצותיה לרמה הגבוהה ביותר בארץ. אמש, גטאצ'ו זמנה (2004) קשרה הכישרוני של מכבי פ"ת, חתם במחלקה וישחק במדי קבוצת נערים א' שתשחק לראשונה בליגת העל.

גטאצו זמנה חתם ל-3 שנים בהפועל קטמון (יח”צ)

גטאצ’ו זמנה, שחקן החוד של מכבי פ”ת אשר הושאל בעונה האחרונה להפועל רעננה, עימה סיים במקום החמישי המכובד בליגת נערים ב’ על, כשהוא מסיים את העונה (שהופסקה במחזור ה-22 בשל הקורונה) עם מאזן של 10 שערים, אחד מהם בגביע המדינה, חתם אמש לשלוש שנים בהפועל קטמון.

גטאצ’ו הצעיר והמוכשר ישחק בעונה הבאה בליגת העל עם קבוצת נערים א’ של האדומים מירושלים, לאחר ששנתון 2003 של המחלקה העפיל העונה לליגת העל.

ליאור חוג’ה – ממשיך להצעיד את המחלקה לרמות הגבוהות (באדיבות הפועל קטמון ירושלים)

ליאור חוג’ה המנהל המקצועי של הפועל קטמון הגיב על ההחתמה: “גטאצ’ו שחקן בעל פונטציאל גדול שעקבנו אחריו זמן רב. גטאצ’ו יצטרף לאקדמיה של המועדון בחוות הנוער הציוני ויהיה חלק מקבוצת נערים א׳. אנחנו שמחים שגטאצ’ו בחר לשחק במחלקת הנוער של הפועל קטמון ירושלים ששמה לה דגש על פיתוח השחקן. אנו מאמינים שביכולתנו לקדם את גטאצ’ו ולעזור לו להגשים את החלום להפוך לשחקן בוגרים”.

גטאצ’ו הגיב אף הוא על המעבר: “שיחקתי במכבי פ”ת במשך שתי עונות, בנערים ג’ ובילדים א’ ששם לקחנו ביחד את גביע המדינה. אלה היו שנתיים מצוינות עבורי שבסופן עברתי לרעננה. בסוף השנה שקיבלתי הצעות ממספר מועדונים, ניסיתי לחשוב איפה הסיכויים שלי לצאת שחקן בעתיד בליגות הבכירות הם הכי גבוהים. לאור המחשבה הזאת החלטתי לעבור להפועל קטמון.

למרות הקושי בלעזוב את הבית, החברים והבית ספר, ראיתי בקטמון מועדון שהמטרה המרכזית שלו היא לייצר שחקני בית ולפתח אותם עד שיגיעו לקבוצה הבוגרת. בנוסף לכך, ראיתי יתרון עצום באקדמיה של קטמון וחשבתי שזוהי המסגרת הטובה ביותר ששחקן יכול לקבל. גורם נוסף למעבר שלי לקטמון הוא שאת משחקי הבית של הקבוצה לא נשחק בשבת, דבר שיקל עליי מאוד מכיוון שאני שומר שבת”.

אתר ג’וניורליג מאחל לג’טאצו הצלחה רבה בדרכו החדשה

קרא עוד

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button