הועדה החליטה – נכון לעכשיו מתחילים כרגיל

הועדה שקיבלה את ייפוי הכוח של הנהלת ההתאחדות בנוגע להתנהלות הליגות במהלך מגפת הקורונה, נערכת לקראת פתיחת עונת המשחקים במועדה. במקביל, הועדה תכין תוכנית מגירה למקרה שמשרד הבריאות יחליט על הפסקת הפעילות.

נכון לעכשיו – הליגה נפתחת בזמן (אתר ג’וניורליג)

אי וודאות רבה אופפת את חיינו בצל מגפת הקורונה, עונת המשחקים 2019-2020 במחלקות הנוער הופסקה בתחילת חודש מרץ, כאשר קיים גם סימן שאלה לגבי עונת המשחקים הבאה עלינו לטובה.
כפי שפרסמנו שבוע שעבר, הנהלת ההתאחדות מינתה ועדת אד-הוק אשר תקבע כיצד ליגות מחלקת הנוער יתקיימו בעונה הקרובה.

בעוד משרד הבריאות מבקש לדחות את פתיחת עונת המשחקים במחלקת הנוער, בדומה לדחייה של ליגות הבוגרים החובבניות. ההתאחדות לכדורגל מצידה, הסבירה בפגישה שהייתה היום עם נציגי משרד הבריאות, מדוע אין צורך לדחות את הפעילות במחלקות הנוער.

שלומי ברזל דובר ההתאחדות התייחס לפגישה: “כל עוד הפעילות מתאפשרת במסגרת ההנחיות של משרד הבריאות, אנחנו בעד להמשיך את הפעילות כרגיל. בליגות הבוגרים החובבניות אסור לבוא במגע במהלך האימונים, בשונה מההנחיות לגבי ילדים”.

זיו סולומון מנהל מחלקת הנוער בהתאחדות – נערכים לפתוח כרגיל, במקביל מכינים תוכנית מגרה (אתר ג’וניורליג)

זיו סולומון מנהל מחלקת הנוער בהתאחדות לכדורגל: “אנחנו כרגע נערכים לפתיחת עונה במועד שנקבע ובמתכונת רגילה – ליגות, גביע, הכול כרגיל. במקביל תת ועדה שמינתה ועדת הנוער תתכנס ביום שלישי במטרה לבנות תוכנית מגרה, שתטיב עם כלל המועדונים, במידה והממשלה או משרד הבריאות יחליטו על סגר מלא או שנקבל וטו ממשרד הבריאות שיאסרו עלינו לקיים בכלל משחקים. ואז זה בטח לא יהיה רק בכדורגל, אלא בכל ענף ספורט כלשהו”.

לכתבה עם מועדי פתיחת העונה
https://bit.ly/3jEkmwN

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button