הסינדרלות של נהלל יזרעאל

גביע המדינה: לא פחות מ-5 שנתוני גיל של המועדון הצעיר, אשר יצא לדרך חדשה רק בתחילת העונה, העפילו לשלב הגביע המתקדם ששוחק באמצע השבוע – 4 שנתונים העפילו לשלב הבא!! יש כדורגל ויש עתיד בעמק.

הסינדרלות מנהלל יזרעאל עושות היסטוריה (עובאדה)

הישג חסר תקדים למחלקת הנוער החדשה של נהלל יזרעאל אשר יצאה לדרך חדשה בקיץ האחרון. העובדה ש-5 שנתוני גיל, מתוך 8, העפילו לשלב המתקדם של הסיבוב הרביעי/שמינית גמר בנערים א’, הוא ללא ספק נתון מרשים.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

בטח ובטח למועדון צעיר שנמצא בעונת המשחקים הראשונה שלו ועדיין עם קבוצה אחת שעוברת תהליך מיזוג עם הפועל קרית ים שיסתיים בתום העונה הנוכחית.

אחרי שנים בהן מועדון מכבי חיפה הוביל את הפעילות בנהלל, בקיץ האחרון הפעילות בנהלל עברה לבעלים חדשים – עידו שטראוס, אורי גרופר ורן בן שמעון שעוד בקיץ היה מועמד לאמן את הקבוצה הבוגרת של הירוקים.

עידן וייצמן המנהל המקצועי, אורי גרופר מנהל המחלקה ושותף בצוותא עם עידו שטראוס ורן בן שמעון (יח”צ)

מועדון כדורגל נהלל יזרעאל מתבסס לראשונה על מאות ילדים מהעמק ועוד ילדים רבים מאזורים מרוחקים יותר, כאשר כל קבוצות המחלקה הצעירה משחקות העונה בדרג הראשון, קבוצת נערים ב’ העפילה אשתקד לליגה הארצית וקבוצות הנוער ונערים א’ מתמודדות העונה על עלייה לארצית.

כאמור, במשחקי אמצע השבוע בגביע המדינה למחלקות נוער, למחלקת הנוער של נהלל יזרעאל הייתה נציגות משמעותית, עם לא פחות מחמש קבוצות שלקחו חלק.

גולת הכותרת של ההישג של מחלקת הנוער הצעירה והכישרונית של נהלל יזרעאל היא ללא ספק ההעפלה של קבוצת נערים א’ לשלב רבע גמר הגביע!!

שנתון 2007 של המועדון תחת הדרכתו של המאמן רומי דוידוב, אשר חתום ברובו על ההישג אשתקד עם ההעפלה של קבוצת נערים ב’ לליגה הארצית, במקביל למטרה של הקבוצה להעפיל גם העונה בנערים א’ לליגה הארצית ומוליכים כיום את טבלת מחוז יזרעאל במאבק מול עפולה על האליפות, יצאו למשחק חוץ קשה מול נוף הגליל מהליגה הארצית הבכירה יותר.

שנתון 2007, שנתון הדגל של המחלקה הצעירה בנהלל יזרעאל (עובאדה)

לאחר מחצית ראשונה ללא שערים, אייל מאמן שהגיע לנהלל יזרעאל מטבעון ויניב לוי שהיה חלק מההצלחה אשתקד ונכנס מספר דקות קודם לכן, העניקו לסינדרלה מנהלל את הכרטיס היוקרתי לשלב רבע גמר גביע המדינה בצוותא עם מועדוני הצמרת בארץ.

קבוצת נערים ב’ תחת הדרכתו של המאמן אלירן פנספוקר הדיחה את הפועל ראשון לציון אחרי הארכה, בהתמודדות מסקרנת בין שתי קבוצות הממוקמות במקום הזהה, מקום רביעי, האחת בארצית דרום והשנייה בצפון.

קבוצת נערים ב’ מעפילה לשמינית הגמר (עובאדה)

משחק רב תהפוכות כשהאורחים הופכים יתרון מוקדם של ראשון לציון ליתרון 2:1 עם שער של נעם לוי, אך שער שוויון של המארחים שלח את הקבוצות להארכה, שם גולן עוז שהשלים צמד אישי ואליאב פדידה הכריעו את ההתמודדות והעניקו את הכרטיס לשמינית הגמר,

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!

קבוצת נערים ג’ השלימה את הטריו המושלם כל שנתוני הנערים, לאחר שקבוצתו של שחר פוני עם ניצחון רב שערים על מעגן מיכאל הבטיחה את מקומה בשלב שמינית הגמר. לנהלל יזרעאל כבשו:
איתי רוזנבליט – 5
מוחמד גראבא – 3
לירן ויניקור והראל פרטוש – 2 כל אחד.
יוסף חורי, מוחמד עפאן, עוטף מוסא, עודד שבח, יוסף אוחנה – 1 כל אחד.

נערים ג’ עם ניצחון משכנע בשמינית הגמר (יח”צ)

הקבוצה האחרונה שהעפילה לשלב הבא הייתה קבוצת ילדים ג’ תחת הדרכתו של המאמן גלעד פטרו שגברה על עירוני מודיעין בתוצאה 1:0, משער של רון אילת.

ילדים ג’ חוגגים העפלה לשמינית הגמר (יח”צ)

גם קבוצת ילדים ב’ הייתה קרובה להעפיל לשלב הבא מול הפועל ת”א בוולפסון, אך שער דרמטי בתוספת הזמן העניק לאדומים את הניצחון.

בעמק יודעים לספר לאתר ג’וניורליג כי מדובר במועדון חזק שמחזיק מעל 20 אנשי צוות עם פרויקט הדגל שלנו – האקדמיה בכפר הנוער ויצו נהלל. מדובר במשולש שמייצר סינרגיה מושלמת, משולש של מועדון הכדורגל נהלל יזרעאל, כפר הנוער ויצו נהלל ומועצה אזורית עמק יזרעאל והעומד בראשה אייל בצר.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

בשלושת קבוצות הנערים שהעפילו השבוע לשלב הבא בגביע המדינה יש נציגות משמעותית של שחקנים מהאקדמיה, המונה 24 שחקני מחלקה. כאשר השחקנים אשר נמצאים באקדמיה חיים לומדים ומתאמנים בכפר הנוער ויצו נהלל, בשיתוף פעולה עם האקדמיה הרב ענפית בהובלת נועה ענתבי האחראית על ענפי הספורט ובניהול גליה אלף מנהלת כפר הנוער.

כמו כן, בימים אלה מתקינים תאורת לד חדשה במגרש כדי לקבל אישור משחקים רשמיים בשעות הערב כולל לשנתון הנוער, ובנוסף נבנה מגרש אימונים נוסף צמוד למגרש.

עם שלוש קבוצות בשמינית הגמר ונערים א’ ברבע הגמר, אין ספק כי יש כדורגל בעמק יזרעאל והוא רק ילך ויתפתח בשנים הבאות.

קרא עוד
Check Also
Close
Back to top button
Close