“זה יוכרע על חודו של משחק”

נוער ארצית דרום: שישה מחזורים לתום העונה והמאבק בצמרת הטבלה מגיע לשלבי ההכרעה על שני הכרטיסים לליגה הלאומית. איתן טיקר מאמנה של הפועל הוד השרון מוליכת הטבלה: "אני מאוד מאמין שנשלים את המשימה"

נוער ארצית דרום – איתן טיקר מאמנה של הוד השרון, קבוצה בעמדה נהדרת לחזור ללאומית (יח”צ)

שישה מחזורים לתום העונה והפועל עירוני הוד השרון נמצאת בעמדת זינוק נהדרת אל עבר הכרטיס לליגה הלאומית. עונה אחת לאחר שהקבוצה נפרדה מהליגה הלאומית.

איתן, אתם נמצאים בתקופה טובה עם רצף של ניצחונות, למעט מעידה חד פעמית מול מכבי שוהם שעשתה התקדמות אדירה. אתה מרגיש שאתם שהגעתם בכושר משחק הנכון לשלבי ההכרעה של העונה?
“אני חושב שנכון לשלב הזה של העונה לא מדובר בכושר משחק, אלא בחוזק המנטלי ובאחריות שכל קבוצה וכל שחקן יביא למשחקים. זה מה שיעשה את ההבדל לדעתי”.

נותרו לכם משחקים מול מרמורק, כפר קאסם שועאע ומחנה יהודה – שנלחמות בתחתית. ומנגד משחקים מול  רמת אליהו והכח שנאבקות איתכם על הכרטיסים ללאומית ומול בני לוד שניצחה אתכם בסיבוב הראשון. ללא ספק כל משחק גמר גביע מבחינתכם.
“ללא ספק. כל משחק הוא לגופו, אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות לכל משחק. המשחקים נגד התחתית או הצמרת מבחינתנו הם אותם משחקים, יחד עם זאת, ברור שלמשחקים נגד הכח, בני לוד ורמת אליהו, שהן קבוצות מצוינות לא נצטרך יותר מדיי הכנה מנטלית. כל משחק שווה שלוש נקודות סופר יקרות וגם אני וגם השחקנים שלי יודעים זאת טוב מאוד”.

קבוצת הנוער של הוד השרון – כל משחק שנותר הוא כמו גמר גביע (יח”צ)

כשאתה מסתכל על המשחקים שנותרו לכם לעומת המשחקים שנותרו לרמת אליהו והכח – המשולש שנלחם על שני הכרטיסים ללאומית. מי נמצאת בעמדה הטובה ביותר מבחינת המשחקים שנותרו לה עד תום העונה?
“האמת שלכל קבוצה נשאר פחות או יותר אותם משחקים, ראיתי את הקבוצות שמתחרות נגדנו ואני יכול להגיד שאין קבוצה שהיא יותר טובה מהשנייה, זה יוכרע על חודו של משחק”.

אתה מאמין שבתום העונה תשלימו את המשימה ותחזרו לליגה הלאומית?
“אני מאוד רוצה ומאמין. השנה יש לנו צוות אימון וניהול מאוד מגובש, עם גיא וייסמן כמנהל מקצועי, שנותן את הכיוון החיובי שלו ועם אבי ספקטור, שמנהל את הקבוצה בהתנדבות מלאה. אני חושב שמגיע לעיר הזאת ולצוות הזה קבוצה בליגה הלאומית. הכי חשוב זה מגיע לשחקנים, כי הם באמת סופר גברים אחד אחד. אני מאוד מאמין שנשלים את המשימה”.

קרא עוד
Back to top button
Close