פרסום ראשון: טוויסט בעלילה – אדם לם מחליף מועדון

נוער על: עוד הוכחה שבכדורגל הכל דינמי ושום דבר אינו קבוע קיבלנו אחה״צ כשאדם לם חתם על חוזה כמאמן הנוער ברמת השרון, לאחר הטוויסט בהפועל כפ"ס.

לאחר ההצלחה בהפועל כפ”ס – אדם לם מאמן הנוער של רמה”ש (אתר ג’וניורליג)

אדם קיבל אשתקד את קבוצת הנוער הכפר סבאית בדיוק כשעלתה לליגת העל. יחדיו הם סיימו את העונה במקום התשיעי, ובזכות הכדורגל ההתקפי והביטחון ביכולתם הם הגיעו לשלב רבע גמר הגביע. ללא ספק הצלחה גדולה יחסית לציפיות בתחילת העונה.

אדם גם שימש מאמצע העונה החולפת כעוזר מאמן של איציק ברוך בקבוצת הבוגרים וביחד הם השאירו את הקבוצה בליגה.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

אדם ציפה לאמן בעונה הקרבה את קבוצת הבוגרים במועדון הכפר סבאי או לפחות להמשיך בקבוצת הנוער, שלבסוף ניתנה לדן קובליו אלוף ליגת נערים א’ ארצית צפון בעונה האחרונה.

לטענתו של אדם הוא לא ידע על המהלך והופתע ״דיברנו שום ואני״ אומר אדם ״ולטענתו של שום דרשתי סכום כסף גבוה ממה שאני ראוי. שום חושב שמכיוון שלא קיבלתי את הבוגרים אני אהיה מבואס ועל כן לא טוב לי להישאר במועדון.

אני לעומתו טוען שכמו כל עובד שעושה עבודה טובה וראוי לקידום, גם אני ראוי אבל ההחלטה היא כמובן לא שלי״.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

ברזומה שלו אדם הגיע עם ילדים א’ קדימה צורן לחצי גמר גביע המדינה, עם נערים א’ נתניה הגיע לגמר הגביע, ועם ילדים א’ בנתניה זכה באליפות.

אין ספק שאדם איש כדורגל, שיודע את העבודה והוא מאמן כדורגל מוערך ומוכשר.

הוא מוכר בזכות גישתו המקצועית, הקפדה על משמעת ויכולת לפתח שחקנים צעירים , ואין לי ספק כי נראה אותו מאמן בהצלחה קבוצת בוגרים כבר בשנים הקרובות. לשם אדם שואף.

ליצירת קשר לחץ על הבאנר!!

תגובתו של יריב דמתי המנהל המקצועי בכפ”ס: “אדם הגיע השנה לקבוצת הנוער של הפועל כפר סבא. אין ספק שבהתחלה היו חששות גם לי וגם לאדם כיצד ייטמע במחלקה.

לאחר תקופה קצרה מאוד נוצר קשר וגיליתי בנאדם שהוא כולו לב ושאיפה למצוינות ללא פשרות. נכון, אדם בא מבית של כדורגל, מחוספס ולפעמים נוצרת סטיגמה של “פרחח” על הקווים.

חשוב לי להגיד שאדם הוא מאמן עם יכולות גבוהות, ניהול ושחקנים ככלל וכפרט, ניהול צוות וניהול משברים. שיתוף הפעולה בינינו היה מפרה ואף נרקמה חברות מעבר לעבודה המשותפת.

במהלך השנה אדם הצטרף כעוזר מאמן של איציק ברוך בצוות של קבוצת הבוגרים ותרם רבות להישארות הקבוצה בליגה.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

קבוצת הנוער (בעונתו הראשונה של אדם כמאמן נוער) סיימה במקום ה-9 עם מאזן חיובי ושיחקה בדמותו של אדם כקבוצה אינטנסיבית, לוחצת, יעילה שדוגלת בהנעת כדור ומתמודדת מול כל קבוצה בליגה.

בסופה של העונה התקבלה החלטה, כי המאמן שצמח במועדון, דן קובליו שהעלה את קבוצות נערים ב’ ונערים א’ לליגות העל, יאמן את קבוצת הנוער בעונה הבאה.

אנחנו מאחלים לאדם הצלחה רבה ואני סמוך ובטוח כי אדם יצליח ויגשים את עצמו כמאמן בשנים הבאות”.

תגובתו של אדם לם למינוי: “אני שמח להגיע למועדון טוב שרוצה לעשות קפיצת מדרגה ושכל קבוצות החטיבה העליונה משחקות בליגות העל. מודה לרמת השרון על האמון בי״.

קרא עוד

One Comment

  1. להרבה אנשים יש מה להגיד אבל בסוף מאמן שמשפר שחקנים וגם מביא הישגים ותוצאות גם למועדון, לקבוצה ולשחקנים. מתאים לרמה גבוהה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close