יש מנהל מקצועי בבית”ר ירושלים

יוסי מזרחי, המזוהה כל כך עם בית"ר ירושלים, מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער של המועדון. בקרוב ימונה מחליף לעמדת מאמן קבוצת הנוער. מיכל בן עמי מונתה למנהלת המחלקה במקומו של תומר כרמל.

יוסי מזרחי – המנהל המקצועי החדש של בית”ר ירושלים (מדיה בית”ר ירושלים)

בית”ר ירושלים בישרה היום על מינויו של יוסי מזרחי, שוער העבר האגדי של המועדון, לעמדת המנהל המקצועי של מחלקת הנוער. בקרוב ימנה מזרחי את המאמן שיחליפו בתפקיד מאמן קבוצת הנוער .

במסגרת תפקידו, יתווה מזרחי את הדרך המקצועית, יבנה את מערכי האימונים בשיתוף המאמנים, יעקוב מקרוב אחרי פרויקט “טופ 11” של האקדמיה ויהיה חלק משמעותי בהכוונת השחקנים שיהיו מיועדים להגיע גם לקבוצת הבוגרים.

יוסי מזרחי אמר לאחר המינוי: “כשהתחלתי את עבודתי כמאמן במחלקת הנוער, אמרתי שמדובר בשילוב של שתי אהבות שלי – בית”ר ונוער. אין שמח ממני לקבל את המינוי הזה, ואני גם יודע שכדי להמשיך את התהליך שהתחיל כאן, חייבים לפעול גם בתקופה קשה ומאתגרת כמו עכשיו. אני מקווה שבקרוב יחזירו את הילדים והנערים לאימונים, ועד אז נדאג להם להעשרות, למעקב אחרי אימונים אישיים, וכשיחזרו לכאן ניתן להם את כל הכלים להצלחה”.

יוסי מזרחי – מעמדת מאמן הנוער לעמדת המנהל המקצועי (אתר ג’וניורליג)

בנוסף למינויו של מזרחי לתפקיד, מונתה היום מיכל בן עמי למנהלת המחלקה ותחליף בתפקיד את תומר כרמל. מיכל, אשר נמצאת במועדון בשבע השנים האחרונות, נחשבת לדמות מוכרת ואהובה על ידי הורי המחלקה, וכמי שתמיד נותנת מענה לכל דבר ועניין. אנו מאחלים להם בהצלחה ומקווים שנראה את הילדים חוזרים לכר הדשא בבית וגן כמה שיותר מהר.

יו”ר הקבוצה, אלי אוחנה הוסיף: “מדובר בשני אנשים מצוינים, שאוהבים את המועדון והלוואי ויהיו לנו עוד כמוהם. כל אנשי המועדון מחויבים למחלקה הזאת וייתנו כתף על מנת להחזיר עטרה ליושנה. בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות שוב לתומר כרמל על הקפיצה הגדולה שעשתה המחלקה בזמנו ויודע שמכאן רק נמשיך לעלות”.

קרא עוד
Back to top button
Close