מיכה דיין מונה למאמן הנוער של הפועל עכו

מיכה דיין מי שאימן 6 שנים במחלקת הנוער של עירוני נשר ואשתקד אימן את קבוצת נערים א' של הפועל פ"ת, מצמרת הליגה הארצית, מונה למאמן הנוער של הפועל עכו.

מיכה דיין – מונה למאמן הנוער של הפועל עכו (אתר ג’וניורליג)

מיכה דיין אשר הוביל את קבוצת נערים א’ של הפועל פ”ת לצמרת הגבוהה של הליגה הארצית, מונה אמש למאמן הנוער של הפועל עכו, אשר סיימה את עונת 2019-2020 במקום השני בליגה לאומית צפון.

מיכה דיין בתגובה על המינוי לאתר ג’וניורליג: “שמח להצטרף למועדון הכדורגל הפועל עכו. מבחינתי זו חזרה הביתה לאחר שגדלתי כתושב בעיר וכשחקן במועדון. אין ספק שמבחינתנו להמשיך את התנופה שקבוצת הנוער סיימה את העונה הקודמת וליצור פרויקטים נוספים לשחקנים כדי לשבח, לטפח ולתת להם את הכלים והבמה להמשך בקבוצה הבוגרת. במספר פגישות עם אנשים שמנהלים את המועדון איציק, שמוליק וקרן הבנתי שכל כולם למען המטרות הללו וזה עשה את הבחירה ליותר קלה מבחינתי. מודה להם על הפירגון וההזדמנות ועל כך שנתנו לי את המושכות. אין לי ספק שביחד נעמוד במטרות הללו.

שמוליק אמירה המנהל המקצועי של עכו בתגובה: “מיכה מאמן ראוי ומוערך. אנחנו שמחים מאוד על המינוי ובטוחים שגם השנה נתמודד בצמרת הגבוהה . מיכה הגיע למועדון מוביל ומסודר עם תנאים הכי טובים בצפון. נאחל לו בהצלחה רבה. וכמובן לכל מאמני המחלקה שחתמו השבוע על החוזים שלהם”.

קרא עוד
Back to top button
Close