מכבי הרצליה מאמינה בדור הצעיר

לא פחות משמונה שחקנים תוצרת מחלקת הנוער של מכבי הרצליה היו בסגל הקבוצה בוגרת שניצחה אתמול 1:2 את מכבי יבנה. חמישה שחקנים פתחו ושניים נוספים שולבו במהלך המשחק. עידן בראון מאמן הבוגרים: "אין למועדון זכות קיום ללא מחלקת נוער טובה ובריאה".

מכבי הרצליה מאמינה בדור הצעיר (מכבי הרצליה)

קבוצת הבוגרים של מכבי הרצליה עושה עונה לא רעה בליגה א’ כשהיא מסיימת את העונה הסדירה במקום הרביעי עם אותן נקודות כמו כפר קאסם שבמקום השלישי ומובילה כעת את הפלייאוף  התחתון. אתמול הקבוצה ניצחה 1:2 את מכבי יבנה, כאשר בסגל של הרצליה לא פחות משמונה שחקנים תוצרת מחלקת הנוער של המועדון!!

בנוסף למוחמד בדיר התוצר “הוותיק” של מחלקת הנוער (שנתון 99) פתחו אתמול בהרכב גם ירין תלמיד וחיים מקונן (שנתון 2000) ואדיר פיבניר ורום אליאס (שנתון 2001). כאשר ארתור פרידמן (חריג נוער 2001) ויובל נמרודי (שנה שנייה נוער 2002) עלו מהספסל במחצית השנייה. קורן שטרית (חריג נוער 2001) היה בסגל אך לא שותף במשחק.

אריאל שיימן – מאמין בתוצר שחקנים מקומית (אתר ג’וניורליג)

עידן בראון מאמן הבוגרים של מכבי הרצליה התייחס להשתלבות של שחקני המחלקה בקבוצה הבוגרת. ולתרומה של שילוב שחקני מחלקה הבוגרת על המועדון כולו: “אני חושב שאין למועדון זכות קיום ללא מחלקת נוער טובה ובריאה. במכבי הרצליה עושים עבודה מצוינת בגידול וטיפוח השחקנים, תוך מתן דגש על שילובם בקבוצה הבוגרת. אריאל שיימן כבעלים מאמין מאוד בתוצרת שחקנים מקומית וזה משתלב מצוין עם התפיסה שלי כמאמן לקדם שחקנים צעירים”.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close