מרכז פיתוח נוסף נפתח בעיר באר שבע

ההתאחדות לכדורגל פתחה מרכז פיתוח נוסף, הפעם בבירת הנגב, לטובת הכישרונות הצעירים בדרום הארץ

מרכז פיתוח נוסף נפתח, הפעם בבאר שבע (ההתאחדות לכדורגל)

המרכז החמישי במספר ייתן מענה לכל איזור הנגב והדרום. פרדי דוד: “מתן תשומת לב ודגש על פיתוח השחקנים מגילים צעירים מבטיח לנו דור שחקנים טוב עוד יותר בכדורגל הישראלי”

אמש (שלישי) נפתח בבאר שבע מרכז פיתוח חדש של ההתאחדות לכדורגל. זהו המרכז החמישי במספר, כאשר ישנם כבר ארבעה מרכזי פיתוח פעילים: שפיים, נוף הגליל, אשקלון ולוד.

המרכז יפעל בימי שלישי וייתן מענה לכל אזור הנגב והדרום לטובת טיפוח שחקנים עם פוטנציאל לאימוני העשרה עם מאמני מרכזי הפיתוח והמחלקה הטכנית של ההתאחדות לכדורגל.

פרדי דוד המנהל המקצועי של מרכזי הפיתוח עם אנשי המקצוע בהתאחדות וצוות מרכז הפיתוח (ההתאחדות לכדורגל)

היום הגיעו לאימון הפתיחה במרכז הפיתוח: פרדי דוד, המנהל המקצועי של מרכזי הפיתוח, רונן הרשקו, ראש החטיבה המקצועית בהתאחדות לכדורגל, בוני גינצבורג, המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, ראש מערך הסקאוטינג בהתאחדות לכדורגל, משה סיני, אופיר חיים מאמן נבחרת הנוער, גדי ברומר מאמן נבחרת נערים א’ והצוות המקצועי של מרכז הפיתוח: סתיו אלימלך, חיים כהן ויוסי קקון.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

פרדי דוד: “ההתאחדות לכדורגל תעשה הכל כדי להגיע לכל פינה במדינת ישראל. אמרתי לא פעם ולא פעמיים, ואמשיך לומר – הכדורגל נמצא בפריפריה. הצעירים היום זקוקים למעטפת המקצועית שמשדרגת את השחקן והכל במטרה למצוא את התגלית הבאה של הכדורגל הישראלי וליהנות מדור שחקנים עוד יותר טוב בעתיד. ברור לנו כי מתן תשומת לב ודגש על פיתוח השחקנים מגילים צעירים מביא לנו תוצרים מקומיים מבטיחים ואנחנו נגיע לכל נקודה בארץ”.

הפרויקט של מרכזי פיתוח הוא בעדיפות עליונה בהתאחדות לכדורגל (ההתאחדות לכדורגל)

בוני גינצבורג, המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות בהתאחדות לכדורגל: “הפרויקט של מרכזי פיתוח הוא בעדיפות עליונה בהתאחדות לכדורגל והחשיבות שלו עצומה. זו הדרך להביא את הכדורגל הישראלי צעד אחד קדימה. מרכז הפיתוח שנחנך היום מביא בשורה חשובה לשחקנים צעירים מאוד באזור הנגב והדרום.

האלמנטים שעובדים איתם במרכז הפיתוח כמו הפן הפיזי, המנטלי והקוגנטיבי שמהווים את בסיס הטכניקה לכדורגלן הם  בעלי חשיבות גדולה, התמקדות שלנו היא בפיתוח האישי של השחקן. ככל שאנחנו מגיעים לשחקנים בגיל צעיר יותר, כך יש לנו יותר דרך להשפיע על העתיד שלהם בכדורגל. אנחנו בכל הארץ ואנחנו שמחים מאוד להגיע לבאר שבע ולמרחב הנגב והדרום.

לפרטים נוספים לחצו על הבאנר!!!

אני חושב שמה שאנחנו מעניקים לילדים בגילים האלה זה מדהים. כאשר אני הייתי שחקן צעיר, אם היה מאמן אחד בכל שנתון זו הייתה מתנה, כאן השחקנים מקבלים בכל אימון 5 מאמנים מהטובים ביותר שיש לכדורגל להציע כדי שיעבדו איתם ויתנו להם את הכלים הטובים ביותר להצליח. אני מודה להפועל באר שבע ולאלונה ברקת ששיתפה איתנו פעולה והעניקו לנו את המתקן כדי שהפרויקט הנפלא הזה יצא לפועל”.

משה סיני, ראש מערך הסקאוטינג בהתאחדות לכדורגל: “באר שבע זה המרכז של הדרום וזה יאפשר פיתוח מאות ילדים שמשחקים כדורגל באזור. זה יום חג לכדורגל הישראלי ואנחנו עושים את המקסימום כדי להגיע לכל ילד בכל מקום בארץ. לזהות שחקן מוכשר, לטפח אותו מגיל צעיר ולראות אותו בצמרת הכדורגל הישראלי, זה שווה הכל”.

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!

רונן הרשקו, ראש החטיבה המקצועית בהתאחדות לכדורגל: “התרגשות גדולה להגיע לעוד אזור גאוגרפי חדש ואנחנו מתעצדים לפתוח מרכזים נוספים בשפלה ועוד אחד בצפון בהקדם וזאת רק ההתחלה. החשיבות של מרכזי הפיתוח עבור השחקן היא גדולה, בחלק מהמרכזים יש גם כדורגל נשים שהולך ומתפתח. רמת האימון והכלים המתקדמים ביותר שהשחקנים מקבלים במרכזי הפיתוח זו שליחות ואנחנו מכוונים לתת לכל שחקן הזדמנות בכל מקום בארץ להתפתח להיות שחקן ואדם טוב יותר״.

נשיאת מועדון הפועל באר שבע, אלונה ברקת: “אני מברכת על פתיחת מרכז הפיתוח של ההתאחדות לכדורגל כאן אצלנו, במתחם הבית האדום בבאר שבע. המתחם ייתן מענה לכל ילדי הדרום והנגב וכולי תקווה כי נראה את הפירות כבר בעתיד הקרוב. אני מודה לכל העוסקים במלאכה ומאחלת להם הצלחה רבה בפיתוח דור העתיד של הכדורגל הישראלי”

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close