חוזרים לשגרה ביום ראשון

משרד הבריאות אישר את החזרה לפעילות בכל הליגות. החל ביום ראשון הקרוב יחזרו לאימונים כלל השחקנים והשחקניות במחלקות הילדים והנוער. ההתאחדות לכדורגל: "על המועדונים האחריות ולהקפיד על הכללים שיפורסמו. חשוב שכולם יזכרו כמה חיכינו לשוב לכר הדשא, ומוטלת עלינו האחריות להבטיח שלא נרד ממנו עד לסיום העונה. התאריכים לפתיחת הליגות בכתבה.

משרד התרבות והספורט – חוזרים לשגרה (אתר ג’וניורליג)

בימים האחרונים התנהל מו”מ עיקש ואינטנסיבי מול משרד הבריאות במטרה להחזיר את פעילות הספורט לילדים ונוער בכל ענפי הספורט התחרותי. אחרי מאבק חסר פשרות, התקבל אישור סופי בקבינט הקורונה הכולל בתוכו את החזרת הספורט לילדים ונוער בספורט התחרותי בכל הענפים.

לאחר שיחה בין שר התרבות והספורט חילי טרופר ויו״ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, הובהר כי החל ביום ראשון הקרוב יחזרו לאימונים כלל השחקנים והשחקניות במחלקות הילדים והנוער.

לוחות הזמנים לחזרת הליגות

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון: ״אחרי מאבק עיקש ודאגה לעשרות אלפי שחקניות, שחקנים ופעילים בענף, אני מברך על ההחלטה להשיב את פעילות הכדורגל. ההתאחדות לכדורגל פעלה ללא לאות ודאגה להשיב למגרשים עשרות אלפי צעירות וצעירים, כמו גם את נשות ואנשי האימון שחיכו בקוצר רוח למפגש עם דור העתיד של הכדורגל הישראלי.

עם החזרה המשמחת לאימונים ובהמשך למשחקים, חלה חובה על המועדונים, בעלי התפקיד והשחקנים לגלות אחריות ולהקפיד על הכללים שיפורסמו. חשוב שכולם יזכרו כמה חיכינו לשוב לכר הדשא, ומוטלת עלינו האחריות להבטיח שלא נרד ממנו עד לסיום העונה״.

קרא עוד

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close