קבלו את הזוכים בהצלת החודש ושער חודש אוקטובר

ארן גולן ואיתי סניור, ביקרו ברשת ספורט ישיר, האחד בנשר והשני בתל אביב וקיבלו את הפרסים, גופיות טרמיות, עבור זכייתם בשער החודש והצלת חודש אוקטובר. התחרות החודשית של שער החודש והצלת חודש נובמבר תצא לדרך בימים הקרובים – ניתן כבר לשלוח את הסרטונים.

ארן גולן ואיתי סניור הזוכים של חודש אוקטובר (יח”צ)

ארן גולן שחקנה של קרית ים נערים ג’ אשר זכה בשער חודש אוקטובר שיתף בתחושותיו לאחר הזכייה וקבלת הפרס: “לפני הכל אני רוצה להודות למי שבחר בי. התרגשתי מאוד כשנבחרתי לשער חודש אוקטובר. מגיל קטן החלום שלי הוא להתפתח ולגדול בתחום, והרגשתי תחושת סיפוק ענקית כשקיבלתי את הזכייה, דבר שנותן לי מוטיבציה כוח ורצון להמשיך ולדבוק במטרות וביעדים שלי בעתיד. באותה הזדמנות אני רוצה להודות לאתר ג’וניורליג על שנתנו לי הזדמנות להתחרות על שער חודש אוקטובר”.

איתי סניור שוערה של בית”ר ירושלים נערים ב’ אשר זכה בהצלת חודש אוקטובר הוסיף: “שמח לזכות בהצלת החודש, תודה מיוחדת לעוז מאמן השוערים ולאון מאמן הקבוצה על האמון וההכוונה שניתנים לי. תודה לאתר ג’וניורליג, ספורט ישיר ולכל מי שהצביע עבורי. נתראה בהצלה הבאה”.

התחרות החודשית של שער החודש והצלת חודש נובמבר תצא בימים הקרובים לדרך. ניתן כבר לשלוח את הסרטונים המועמדים לווצאפ של האתר 054-6979669

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי (לחצו על הבאנר למעבר לאתר ספורט ישיר)
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close