קדימה דניאל…קדימה צורן

לנוכח בעיות תקציב אשר חווים מועדונים רבים, דניאל סבח עזב את המועדון הנתנייתי בו היה אמור להחל שנה נוספת עם ילדים א' ועבר לנערים ג' של קדימה צורן.

דניאל סבח – עזב את נתניה ועבר קדימה צורן  (ההתאחדות לכדורגל)

אם היינו צריכים הוכחה ששום דבר בחיים הוא לא קבוע, הגיע השבוע האחרון ואיתו המחלוקת הכספית בין דניאל סבח למועדון נתניה. לאחר 17 שנים במועדון, התגלו בין הצדדים מחלוקות, ודניאל שעל שמו חתומת אליפויות וגביעי מדינה צהובים שחורים – נפרד מהמועד שהפך להיות ביתו השני, וימשיך הלאה.

דניאל יאמן את קבוצת נערים ג’ בקדימה צורן, שתשחק השנה אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, בליגת שרון, לאחר שבשנה שעברה השתייכה לליגת שרון השנייה. שחקני השנתון (2006) אגב, שיחקו אשתקד בליגת דן והם יצטרכו את ימיי החסד שלהם, כדי להתרגל לליגת שרון החזקה.

דניאל סבח – יותר מאתגר לאמן במועדון קטן (יח”צ)

הנבואה אומנם ניתנה לשוטים, ובכל זאת, לפני חודש בראיון שערכתי עם דניאל סבח, שהוא בעיניי אחד המאמנים הטובים והמוערכים שעוד נשמע עליו רבות במושגיי הצלחה, שאלתי את דניאל לעמדתו ואני מצטטת: “יש מי שאומר שלא חוכמה להיות מאמן במועדון גדול ומשקיע ושאותו מאמן שמצליח במועדון נחשב- לא בהכרח יצליח במועדון קטן ודל אמצעיים”. תשובתו של דניאל, שהפכה רלוונטית בימים אלה, הייתה: “יותר מאתגר לאמן במועדון קטן. העוצמה של הקבוצה היא לא בכסף הגדול אלא בחדר ההלבשה. מועדון קטן עם לב גדול –זהו מתכון להצלחה והנאה. מאמן במועדון קטן יכול לקדם את השחקנים ולשפר את החלשים להיות בינוניים ואת הבינוניים להיות טובים יותר. המאמן הוא אותו מאמן בשני המקומות אך האמצעים יעזרו לו להשיג תוצאות טובות יותר”.

דניאל סבח בתגובה לאתר ג’וניורליג לאחר החתימה: “הרבה שנים לא אימנתי קבוצת נערים ג’, אני מגיע לאתגר חדש ולמועדון שהוא משפחה”.

מערכת ג’וניורליג סמוכה ובטוחה כי דניאל יעשה חיל גם בקדימה צורן ויגיע במועדון להישגים. משהו בלב גורם לי באופן אישי להאמין, כי יבוא יום והוא עוד יחזור למועדון הנתנייתי, אותו הוא אוהב בנימי נפשו.

בהצלחה דניאל ובהצלחה קדימה צורן.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button