האדומים ברבע הגמר

גביע טרום א': להפועל תל אביב יהיו שתי נציגות ברבע גמר גביע המדינה, לאחר ששתי הקבוצות של המחלקה ניצחו אמש את משחקיהן בוולפסון. קבוצת הדרום גברה על הפועל קטמון וקבוצת הצפון לאחר דרמה וניצחון בפנדלים על ראשון לציון.

גביע טרום א’: שחקני הפועל ת”א דרום חוגגים בדרך לרבע הגמר (יח”צ)

וולפסון 16:30 שני משחקי גביע המדינה לשנתון 2010 יצאו במקביל לדרך. במגרש האחד שחקניו של מקסים אורסטי מהדרום אירחו את הפועל קטמון, אותם ניצחו במפגש בליגה 0:4 בתחילת העונה.

האדומים עלו במחצית הראשונה ליתרון 0:2 משערים של דניאל שמש ואריאל חליס, אך האורחים מירושלים הצליחו לצמק את התוצאה לפני המחצית. שחקניו של מאור חורי מקטמון הצליחו לחזור למשחק עם פתיחת המחצית השנייה כשהם משווים את התוצאה.

אך לקראת סיום המשחק, שערים של אריאל חליס ויותם כלפה הכריעו את ההתמודדות – 2:4 להפועל ת”א דרום שמעפילה לרבע הגמר.

בינתיים, במגרש המקביל האדומים מהצפון עלו ליתרון במחצית הראשונה משער של יפת דאויד. שחקניו של שלומי סיתאלכיל מראשון לציון הצליחו לאזן את התוצאה במחצית השנייה עם שער של דניאל חמו שקבע את תוצאת המשחק. בהארכה לא נכבשו שערים ושתי הקבוצות הלכו לדו קרב מהנקודה הלבנה שיכריע את גורל העולה לרבע הגמר.

רגעי ההכרעה – דו קרב הפנדלים (יח”צ)

שחקניו של עיתאד אבו עסלה מאמן הפועל ת”א צפון שמרו בבעיטות ההכרעה על קור רוח וזכו בכרטיס לרבע הגמר. עיתאד סיכם את הניצחון בתום המשחק: “אנחנו מאוד שמחים על העלייה לרבע הגמר. בנוסף לכישרון שיש לשחקנים, הראנו הרבה נחישות אופי ורצון. אם נבוא ככה לכל משחק אנחנו יכולים גם לזכות בגביע.

מנגד, שלומי סיתלאכיל מאמנה של הפועל ראשל”צ נשמע מאוכזב בתום המשחק: “משחק שקול בסך הכל. היה חם מאוד מה שהשפיע על הקצב של שתי הקבוצות. בחצי הראשון הפועל כבשה וירדה למחצית ביתרון. חצי שני לקראת הסיום עשינו חילופים התקפיים מאוד וזה הביא לשער השוויון שלנו. הגול נתן לנו קצת מומנטום והגענו לעוד מצב שניים אבל הכדור לא ניכנס.

בפנדלים הלחץ עשה את שלו על חלק מהשחקנים. אין מה לעשות פנדלים זה המון מזל גם סך הכל עשינו דרך יפה בגביע, גאה בילדים שלי וממשיכים קדימה”

לשאר תוצאות שמינית הגמר בגביע המדינה טרום א’: https://bit.ly/3seGQIE

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close