המטרה – המשכיות בקבוצה ובנבחרת פרו

נערים ב' על: מספר שבועות אחרי ההודעה בה תומר וויסנר, מגנה השמאלי של הפועל ירושלים, זומן לנבחרת הנערים של פרו, השחקן של האדומים מהבירה מתכונן לקראת עונה מרגשת בה הוא ישחק בליגת העל עם קבוצתו, והוא בהחלט שואף לשחק בקופה אמריקה לנערים שיערך באביב 2023.

תומר ויסנר פותח עונה מרגשת עבורו (מדיה הפועל ירושלים)

אין זה סוד כי כל אחד מבין השחקנים אשר משחקים בקבוצות הנערים השונות חולמים להתברג במדי הנבחרות שלהם, לשיר את ההמנון, ולשחק עם גאווה. תומר ויסנר, מגנה השמאלי של הפועל ירושלים (שנתון 2007) גם נמצא ברשימה הזאת, רק שהוא עושה זאת עם נבחרת הנערים של פרו, והוא לא מפחד להגיד כי הוא שואף לשחק עם נבחרתו בטורניר הקופה אמריקה, ואולי אף במונדיאל הנערים, אותו תארח נבחרתו.

כאמור שנתון 2006 אשתקד סיים במקום הראשון בליגת נערים ב’ ארצית דרום, הישג מרשים מאוד אשר העלה את קבוצת נערים ב’ של הפועל ירושלים ליגה והקנה לשנתון 2007 את ההזדמנות לשחק בליגת העל, ליגה תחרותית יותר ופיזית יותר לעומת הליגה בה שיחק תומר עם חבריו לקבוצה בעונה שעברה- נערים ג’ מרכז.

הפועל ירושלים שנתון 2007- יתנו את הטון בליגת העל (מדיה הפועל ירושלים)
שנתון 2007- שאיפה לתקוע יתד בליגת העל (מדיה הפועל ירושלים)

שנתון 2007, תחת הנהגתו של דיוויד ברמן יפתח את העונה ב-20 באוגוסט בקריית שלום נגד שנתון 2007 של מכבי ת”א שגילה עליונות בליגת נערים ג’ מרכז2 בשנה שעברה, אך תומר וקבוצתו לא מתכוונים להגיע למשחקים בתחושה של רגשי נחיתות מהיריב, ומתכוונים לתת את המקסימום במטרה להוציא דברים יפים מהעונה הזאת, הן אישית עבור תומר, והן מבחינה קבוצתית.

תומר, איך אתה מסכם את העונה האחרונה, רגע לפני המעבר לליגת העל?
“שנה שעברה הייתה ליגה לא פשוטה, פתחנו לא טוב את העונה אבל לאורך השנה השתפרנו ונהיינו קבוצה תחרותית ויותר טובה, עשינו דרך טובה שאותה הוביל המאמן אמיר, בסוף הליגה הוכחנו כי אנחנו קבוצה תחרותית שיכולה להתמודד מול כל קבוצה. ככל שעבר הזמן ראינו שיפור ממשחק למשחק”.

לחצו על הבאנר להצטרפות בחינם – הנחות מיוחדות והחזר כספי לחברי מועדון

עד כמה אתה חושב שאתה מוכן ביחד עם קבוצתך לליגת העל בעונה הקרובה?
“אני בטוח שליגת העל תהיה יותר קשה כי מדובר בקבוצות יותר תחרותיות ויותר פיזיות, אני מקווה שיהיה לנו כמה שיותר טוב, השאיפה היא לנסות ולהתמודד על החלק העליון של הטבלה. תחת דיוויד ברמן אנחנו עובדים קשה באימונים והוא מכין אותנו בצורה הכי טובה באימונים לקראת תחילת העונה, אני מאמין שעם דיוויד נעשה דברים יפים.”

האם האמנת גם בחלומות הכי ורודים שלך שתזכה לייצג את נבחרת פרו?
“האמת אני לא מכיר שום שחקן כדורגל שלא שואף לייצג נבחרת. זה היה חלום שהתגשם, אני זוכר את עצמי מגיל קטן צופה במשחקי נבחרת פרו, גם באמצע הלילה בגלל הפרשי השעות, ותמיד הייתי אומר להורים שלי “תדמיינו אותי במדים האלה”. אני שמח שהחלום הזה התגשם. עכשיו אני צריך להמשיך לעבוד קשה כדי להמשיך להיות בסגל”

בדרום אמריקה משחקים כדורגל חזק. תומר ויסנר במדי נבחרת פרו (ההתאחדות לכדורגל בפרו)

ספר לנו על הימים הראשונים שלך כשחקן נבחרת פרו, על רמת הכדורגל בדרום אמריקה, ההסתגלות, ההתחשלות והבנייה לעתיד.
“הימים הראשונים שלי כשחקן נבחרת לא היו פשוטים- לא הכרתי אף אחד, הגעתי כשכולם כבר הכירו את כולם, עם הזמן קיבלתי יותר ביטחון והשתלבתי עם החברים. יש שחקנים עם המון כישרון, זאת קבוצה שכולם גדולים ממני בשנה. בדרום אמריקה משחקים כדורגל חזק שראיתי והרגשתי בשני המשחקים ששיחקנו מול נבחרת פרגוואי”.

האם אתה רואה את טורנירי הנערים ב-2023 כיעד אפשרי מבחינתך? (קופה אמריקה לנערים ומונדיאל הנערים, אותו תארח פרו)
“כמובן! אני מאוד רוצה להגיע לקופה אמריקה של הנערים, מה שמהווה סוג של מוקדמות לפני המונדיאל, אבל פרו תעפיל אוטומטית למונדיאל בגלל שהיא המארחת. אעבוד מאוד קשה, עם הרבה משמעת ואעשה כל שביכולתי כדי לקבל את הזימונים, אבל ההחלטות הן של המאמן ואכבד כל החלטה.”

מה הם היעדים שאתה מציב לעצמך לקראת העונה הקרובה, ועד כמה אתה חושב שתוכל לתרום לקבוצה מהניסיון שאתה עובר בחודשים האחרונים?
“אני רוצה להמשיך להתפתח וללמוד כמה שיותר. אני רוצה שהקבוצה תסיים בחלק העליון של הטבלה ובשביל זה נצטרך להיות טובים מאוד לאורך כל השנה. יש לנו סגל טוב שנותן את הנשמה ומאמן שמלמד אותנו דברים חדשים כל אימון. אני מקווה שאת החלק שלי אעשה על הצד הטוב ביותר ושאוכל לתרום את חלקי להצלחת הקבוצה”.

אתר ג’וניורליג מאחל לתומר וויסנר והפועל ירושלים שנתון 2007 המון הצלחה בעונה הקרובה.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close