הפועל גליל עליון זה לא רק כדורסל

ילדים ב' מפרץ1: קבוצת הפועל גליל עליון אשר הוקמה לפני שנתיים, השיגה השבוע את ניצחון הבכורה שלה בליגה לאחר שגברה על בית"ר נהריה. יורם עומר מייסד המועדון והמנהל המקצועי - מספר קצת על המועדון הצעיר שנמצא בתחילת דרכו.

הפועל גליל עליון זה לא רק כדורסל (יח”צ)

הפועל גליל עליון זה לא רק כדורסל. בשנים האחרונות, מועדון הכדורגל הפועל גליל עליון, הולך ותוקע יתד בליגת ההתאחדות. קבוצת ילדים ב’ של המועדון מורכבת מילידי שנתון 2007, 2008 וגם 2009, ילדים שהתקבצו להם מחוגי כדורגל בקיבוצי וישובי הגליל העליון.

את העונה הראשונה בליגה עשתה הקבוצה במחוז צפון 2, אולם לאחר עונה אחת, הוחלט במועדון להירשם למחוז מפרץ 1, בה ניתן למצוא קבוצות ממועדונים מכובדים במחלקות הנוער דוגמת הפועל מטה אשר, עפולה, מכבי חיפה/נהלל, בני סכנין,  ועירוני קריית שמונה.

אחרי עונה במחוז צפון2, קבוצת ילדים ב’ עברה לאתגר גדול יותר במחוז מפרץ1 (יח”צ)

”על אף הקושי והבדלי הרמות, אנחנו כל הזמן מצמצמים פערים ולמרות סיבוב שלם בו השגנו עד כה רק 4 נק’, ניצחון ותיקו, כולנו יחד, השחקנים והצוות המקצועי, רואים את ההתקדמות ומברכים על כך. אין לי ספק שבסיבוב השני נשיג תוצאות טובות יותר”, מוסר יורם עומר– מייסד המועדון והמנהל המקצועי. יורם עומר כיום חבר קיבוץ כפר הנשיא, הינו מדליסט זהב במכביה 2013, כשוער בנבחרת ישראל ותיקים, אשר ניצחו בגמר את ארגנטינה 2:1.

על ניצחון הבכורה בליגה, שהושג במשחק הביתי מול בית”ר נהריה 2-5, הוסיף, יורם עומר: “אנחנו שמחים על הניצחון. הילדים מאושרים ונהנים מכל החוויה. היום עשינו צעד משמעותי. חשוב שכל ילד בגליל העליון יידע שיש לו בית חם ופתוח במועדון שלנו. מטרת העל שלנו היא חינוך הילדים לדרך ארץ ומצוינות. בנוסף, לתת לכל ילד את האפשרות לשחק בליגה מקצוענית, גם אם ניפו אותו או שלא מצא את מקומו בקריית שמונה”.

 הפועל גליל עליון – מטרת העל היא חינוך הילדים לדרך ארץ ומצוינות (יח”צ)

מועדון הכדורגל הפועל גליל עליון הוקם בשנת 2013, פעילות המועדון מתבצעת על ידי עמותה עצמאית, לא תמיכת רשות מקומית או גוף ציבורי אחר. הפעילות ממונת מתשלומי הורים וגיוס תרומות.

קרא עוד
Back to top button
Close