מהפועל להפועל נשאר בהפועל

אסף גרנשטיין מוריד את המדים האדומים ועובר להיות המנהל המקצועי של הכחולים מפתח תקווה.

אסף גרנשטיין – המנהל המקצועי החדש של הפועל פ”ת (יח”צ)

אסף גרנשטיין מנהלה המקצועי של החטיבה הצעירה בהפועל ת״א בארבע השנים האחרונות, ומאמן קבוצת ילדים א׳ בשנה החולפת עוזב את הפועל ת״א ועובר להפועל פ״ת לתפקיד המנהל המקצועי במועדון. הוא חתם על חוזה לשנתיים כשכל האופציות להמשך פתוחות, כי הצלחה של מנהל מקצועי נרכשת הרי לאורך זמן והמשכיות הוא שם המשחק.

לפרטים והרשמה – לחצו על הבאנר!

רק לפני שבוע הניף גרנשטיין עם האדומים את גביע המדינה בשנתון 2007 באיצטדיון ר״ג לאחר עונה נהדרת ותהליך נפלא שעבר עם קבוצתו.

הגביע היה המסמר האחרון שגרנשטיין נעץ בארונה של הפועל ת״א לאחר שבמשך השנים הוא שימש גם כעוזר המנהל המקצועי של מחלקת הנוער  ,ואין זה סוד כי הפועל ת״א בעזרתו, הפכה לשם דבר בין מחלקות הנוער בארץ.

עזב את הפועל ת”א אחרי שזכה עם שנתון 2007 בגביע המדינה (יח”צ)

אסף הוא איש חינוך בעל תואר ראשון בחינוך חברה וספורט ומביא איתו לפ״ת את הניסיון הרב שרכש בהפועל ת״א ועוד קודם לכן במועדון הפועל רמה״ש בו שימש מנהל מקצועי בחטיבה הצעירה במשך 6 שנים, והוא ינסה להצעיד את פתח תקוה קדימה.

הוא יחליף בתפקידו את דורון רז, שרק לפני שנה מונה למנהל המקצועי במועדון ולמרות ההישגים אליו הגיע המועדון בתקופתו הוא נאלץ לעזוב. קבוצת הנוער בימיו של דורון סיפקה שחקנים לקבוצה הבוגרת, קבוצת נערים א׳ עלתה לליגה הראשונה, קבוצת נערים ב׳ התמקמה בפלייאוף העליון בליגת העל, וקבוצת ילדים ג׳ היא מחזיקת גביע המדינה לשנת 2021 לאחר ניצחון בגמר על היריבה מעבר לכביש מכבי פ״ת.

האפליקציה שיכולה להיות המאמן הדיגיטלי שלכם – לחצו להורדה בחינם!!!

אסף לוקח על עצמו את התפקיד החדש בהרבה תשוקה ונכונות והוא נתן לאתר ג׳וניורליג את תגובתו למינוי:

״בראש ובראשונה, המטרה היא לייצר תכנית ארוכת טווח עבור ילדי מחלקת הנוער. התפקיד שלנו הוא לפתח אותם ולעזור להם לממש את הפוטנציאל שלהם בכל המישורים.

אנחנו נעבוד לפי תכנית עבודה מקצועית ומסודרת ונציב מטרות ויעדים על-מנת לפתח שחקני כדורגל ובני אדם איכותיים.

נשקיע בצוות המאמנים ובמעטפת המקצועית שהילדים מקבלים. חשוב ששחקני המחלקה יקבלו רמת אימונים גבוהה, צוות איכותי שלומד ומתחדש כל הזמן, ושידברו אליהם בצורה יפה ומכבדת. הסגנון והיחס האנושי במקום הראשון, יחד עם רמת האימונים.

עומר בוקסנבאום – נפרד מיד ימינו בהפועל ת”א (אתר ג’וניורליג)

אני רוצה להודות למועדון הפועל תל אביב ומחלקת הנוער בפרט על ארבע שנים מדהימות. נהניתי מכל שניה. תודה לעומר בוקסנבאום, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, שעושה עבודה יסודית, חכמה ויצירתית – ונתן לי את הקרדיט לנהל, לאמן ולהיות חלק מהדבר המדהים הזה. רוצה להודות גם לילדים המדהימים שיצא לי לנהל ולאמן בהפועל תל אביב, לצוות המאמנים האיכותי, לשאר אנשי הצוות וההורים.
ולהפועל פ”ת תודה על האמון בי ובפועלי. “.

קרא עוד

3 Comments

 1. הערכה רבה על פועלך בהפועל ת”א.
  יש שיאמרו כי מנצח על תזמורת רק מניע מצד לצד את שרביטו ולא היא. תפקידו של המנצח להפוך אוסף של נגנים מוכשרים לצוות מגובש הפועל כיחידה אחת מתוזמנת היטב בה כל אחד מהנגנים מביא את יכולתו לידי ביטוי. כך גם אתה, אסף. הזכיה בגביע המדינה של ילדים א והצלחת הקבוצה בשנה לא פשוטה הביאו לידי ביטוי את מנהיגותך והאיכויות בהן ניחנת. הישגים אלו הם אמנם גולת הכותרת אולם ניתן לראות עשייה רבה ואיכותית בכל החטיבה הצעירה.
  תודה על התווית הדרך בנועם הליכות ושקט נפשי, על היחס האישי לכל שחקן בקבוצתך, על מנהיגות שקטה, מקצועיות והיותך מודל לחיקוי.
  בהצלחה רבה אסף!!!

 2. ניסוח לא מוצלח 🙂
  “הגביע היה המסמר האחרון שגרנשטיין נעץ בארונה של הפועל ת״א”

  הפועל חיה ובועטת.
  אחלה אסף ובהצלחה!

Back to top button
Close