מועדון מכבי הרצליה דוגל בקבלת האחר והשונה

מחלקת הנוער של מכבי הרצליה נרתמת למען פעילות להגברת המודעות לקבלת האחר והשונה. השבוע קבוצת ילדים א' של המחלקה ערכה אימון בו חניך אקים שולב באימון הקבוצה. איתן כץ מאמן הקבוצה: "היה מרגש לראות את ההתנהגות של הילדים במהלך האימון".

מכבי הרצליה – באימון שמטרתו חינוך לקבלת האחר והשונה (יח”צ)

בשנתיים האחרונות מועדון מכבי הרצליה אימץ לחיקו את גארדו, חניך אקים אשר בעבר זומן למשחק של הקבוצה הבוגרת, ובשוטף מנהל קבוצת ילדים א’ של המחלקה שומר עימו על קשר רציף. השבוע, מתוך חשיבה על חינוך והקניית ערכים לדור הצעיר בקבלת האחר והשונה, גארדו הצטרף לאימון קבוצת ילדים א’ של מכבי הרצליה.

רוצה להצטרך למחנה של האלופים מחיפה, פרטים והרשמה – לחצו על הבאנר!

איתן כץ מאמן הקבוצה שיתף את התחושות לאחר האימון:  “זה היה מדהים, הילדים חיבקו את גארדו מהרגע הראשון. בסך הכל מדובר על ילדים שהתנהגו בצורה מאוד בוגרת כשהם מחבקים ומעניקים לו המון חום ואהבה, זה היה מרגש לראות את זה”.

האפליקציה שיכולה להיות המאמן הדיגיטלי שלכם – לחצו להורדה בחינם!!!

קרן סלם מנהלת מחלקת הנוער של מכבי הרצליה הוסיפה: “גאה ומאושרת שמועדון מכבי הרצליה ובראשו אריאל שיימן דוגל בקבלת האחר והשונה. כמו תמיד אנו שמחים להירתם לפעילויות שמעלות את המודעות לנושא. תודה למאמן הקבוצה ולמנהלי הקבוצה מיקו ואמיר. תודה לילדים המקסימים ששיתפו פעולה ונתנו לגארדו להרגיש חלק מהם”.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close