אהלי טמרה פותחת לחלוטין את מאבק העלייה

נערים ב' ארצית צפון: בני סכנין רצתה להמשיך ולשמור על מאזן ללא הפסדים אך מולה עמדה אהלי טמרה הנחושה של מוחמד בוקעאי שפתחה לחלוטין את מאבק העלייה.

נערים ב’ ארצית צפון: אהלי טמרה מנחילה לסכנין הפסד בכורה (מדיה אהלי טמרה)

המחזור ה-13 בליגת נערים ב’ ארצית צפון זימן לנו היום (שבת) קרב מסקרן לכל הדעות בין אהלי טמרה, לה הפסד אחד בלבד העונה, שאירחה במגרש החלופי בבועיינה את בני סכנין, שמצידה טרם טעמה את טעמו של ההפסד, לפחות בליגה.

בני סכנין ידעה שהפועל חיפה, נוה יוסף ונהלל יזרעאל (הפועל קרית ים) עדיין אורבות לה במאבק על המקום הראשון, כך שניצחון שלל האורחים יהווה צעד חשוב לקראת המשך מאבקי הצמרת המסקרנים – כזכור, המקום הראשון מעפיל ישירות לליגת נערים ב’ על והמקום השני מעפיל לפלייאוף העלייה.

המשחק נפתח נהדר מבחינתם של המארחים, כשמי ששם את הראש כדי להעלות את הקבוצה של מוחמד בוקעאי ליתרון הוא הבלם גדיר פלאח, שניצל קרן מדוייקת שהגביה מוחמד ווני, מלך שערי הקבוצה שעבר להיות על תקן המבשל.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

10 דקות מפתיחת המחצית השנייה סכנין חזרה למשחק, והיא לא הייתה רחוקה בכלל מלהפוך את התוצאה. מוחמד בוקעאי, מאמן הקבוצה ומי שמשמש גם כמנהלה המקצועי של טמרה, החליט לבצע חילוף מרובע כדי להפיח רוח חיים מחודשת אצל קבוצתו, שיודעת כי זוהי הזדמנות מצויינת לרשום ניצחון שיקפיץ אותה לחבורת הצמרת.

מי שהפנים זאת כרבע שעה לסיום הוא מוחמד ווני, שעט על המציאה לאחר בישול של אייהם בסל כדי להחזיר את היתרון לטמרה, שלהזכירכם עלתה רק אשתקד לליגת נערים ב’ ארצית צפון וכבר מצליחה לספק את הסחורה. בסיום 1-2 גדול לטמרה שנכנסת לחבורת הצמרת עם 24 נקודות, הצמרת נעשית צפופה יותר.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

נכון למחזור ה-13, בני סכנין עדיין מוליכה חרף הפסדה הראשון לעונה, כשהפועל חיפה לא מצליחה להשתוות בנקודות לאחר הפסד 2-1 בדרבי למכבי חיפה גולדשנפלד, שמצידה כבר עם 28 נקודות. קבוצה נוספת עם 28 נקודות היא נהלל יזרעאל (הפועל קרית ים) הנהדרת שרשמה עוד ניצחון על עירוני נשר. מי שיכולה להשתוות לסכנין, אם תנצח- זו נווה יוסף, שמארחת את צור שלום.

מוחמד בוקעאי, מאמנה של אהלי טמרה, בתגובה לאתר ג’וניורליג לאחר הניצחון: “הגענו למשחק כשעדיין אין לנו מגרש ביתי, כל פעם במגרש אחר. אנחנו 13 משחקים ללא מגרש ביתי, עם זאת אנחנו מקום שישי, עושים עונה טובה, הילדים עבדו קשה לאורך כל המשחק, והחילופים שעשיתי נתנו חיים למשחק. המטרה שלנו להמשיך בכדורגל היפה שלנו, להעלות את טמרה למעלה ולבסס אותה בליגה הארצית לטווח הארוך”.

לטבלת נערים ב’ ארצית צפון > > https://bit.ly/3PdSr8B

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close