ילדים ב' גביע סיבוב ראשון 23-24
תאריך | שעה | משחק | ת' | הא' | פנ' |
---|---|---|---|---|---|
20-ספט׳ | 19:00 | שיכון ותיקים-בני יהודה | 16:0 | : | : |
21-ספט׳ | 15:30 | מטה אשר2-כרמל חיפה | 1:5 | : | : |
21-ספט׳ | 15:30 | שגב שלום-א.ס אשדוד | 10:2 | : | : |
21-ספט׳ | 19:30 | גליל עליון-מעלות תרשיחא | 5:3 | : | : |
22-ספט׳ | 09:00 | בני ג'ת-א.א פאחם | 0:9 | : | : |
22-ספט׳ | 10:15 | מ.תרשיחא 2-הפועל חורפיש | 6:4 | : | : |
22-ספט׳ | 12:45 | כפר מנדא-חוף הכמל | 9:0 | : | : |
22-ספט׳ | 13:00 | עמק הירדן3-הפועל עפולה | 15:0 | : | : |
22-ספט׳ | 13:10 | ב.נהריה2-עירוני טבריה | 3:3 | 3:3 | 4:2 |
22-ספט׳ | 13:25 | צפרירים חולון-הכח ר"ג | 2:1 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | ע.מודיעין2-קרית גת2 | 0:9 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | מ.ס ב"ש-מ.ס דימונה | 7:0 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | הפועל לוד-עירוני גדרה2 | 6:3 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | מכבי צורן-ב.פרדס חנה | 1:3 | : | : |
22-ספט׳ | 13:50 | מ.כ.ע. אריאל-ראש העין | 7:1 | : | : |
22-ספט׳ | 14:00 | הפ' יוקנעם-הפועל עכו | 7:3 | : | : |
22-ספט׳ | 14:10 | לב השרון-הפ' רמה"ש2 | 2:9 | : | : |
22-ספט׳ | 14:30 | הפ' פ"ת-מזכרת בתיה | 1:7 | : | : |
22-ספט׳ | 14:40 | עמק הירדן-בית שאן | 3:2 | : | : |
22-ספט׳ | 15:00 | הפ' כפ"ס מע'-בית אליעזר | 0:10 | : | : |
22-ספט׳ | 15:00 | מכבי עתלית-מ.כ נהלל2 | 2:8 | : | : |
22-ספט׳ | 15:00 | הפ' רעננה3-בית"ר טוברוק | 3:0 | : | : |
22-ספט׳ | 15:40 | באר יעקב-בת ים2 | 0:8 | : | : |
22-ספט׳ | 15:55 | עמישב פ"ת-מכבי הרצליה | 0:7 | : | : |
22-ספט׳ | 16:00 | מכבי ב"ש-ירמיהו חולון | 2:4 | : | : |
22-ספט׳ | 16:00 | בני אילת2-הכח ר"ג צ' | 2:1 | : | : |
23-ספט׳ | 08:30 | עירוני נשר-בית"ר חיפה | 3:4 | : | : |
23-ספט׳ | 08:30 | עוצמה חולון-מ.כפ"ס מע' | 2:2 | 2:3 | : |
23-ספט׳ | 08:30 | מכבי שוהם-שמשון ת''א ד' | 1:3 | : | : |
23-ספט׳ | 08:30 | הפ' רמה"ש3-עליה כפ״ס | 6:0 | : | : |
23-ספט׳ | 08:45 | ה.יוקנעם-הפועל גלבוע | 13:0 | : | : |
23-ספט׳ | 09:00 | מ.כ שפרעם-נוה יוסף 2 | 4:0 | : | : |
23-ספט׳ | 09:00 | צור שלום-רמות מנשה | 0:9 | : | : |
23-ספט׳ | 10:00 | בני ריינה-קרית אתא | 5:0 | : | : |
23-ספט׳ | 10:30 | נס ציונה-עוצמה חולון | 2:4 | : | : |
23-ספט׳ | 10:30 | מעלות תרשיחא3-מ.ס קרית ים | 3:0 | : | : |
23-ספט׳ | 11:00 | ביר אל מכסור-מ.ס. טבעון | 6:2 | : | : |
23-ספט׳ | 11:00 | צפרירים חולון צ'-גדנע ת"א | 11:0 | : | : |
23-ספט׳ | 11:00 | מעגן מיכאל-קרית אתא2 | 0:7 | : | : |
23-ספט׳ | 11:00 | נוה יוסף-קדימה צורן | 2:2 | 2:4 | : |
23-ספט׳ | 12:45 | הוד השרון-צעירי חיפה | 0:8 | : | : |
23-ספט׳ | 13:00 | מ.כ. כבביר-כפר קנא | 4:5 | : | : |
23-ספט׳ | 13:00 | מעגן מיכאל2-כרמל חיפה2 | 1:16 | : | : |
23-ספט׳ | 14:30 | צעירי א.א פאחם-עירוני טמרה | 8:0 | : | : |
23-ספט׳ | 14:40 | הוד השרון2-מ.הרצליה2 | 3:0 | : | : |
23-ספט׳ | 15:10 | ג'סר א זרקא-בית"ר נהריה | 11:0 | : | : |
23-ספט׳ | 16:00 | אלאתיחאד נצרת-אהלי טמרה | 1:1 | 1:1 | 5:3 |
23-ספט׳ | 16:30 | דרום השרון-מכבי ברקאי | 2:2 | 2:2 | 2:4 |
23-ספט׳ | 16:30 | א.א. פאחם2-הפ' נוף הגליל | 3:1 | : | : |
23-ספט׳ | 17:00 | מ.ס.שפרעם 2-צופי חיפה | 0:13 | : | : |
23-ספט׳ | 20:30 | מכבי שוהם 2-הפועל לוד2 | 3:4 | : | : |
26-ספט׳ | 09:00 | בת ים-מכבי רחובות | 4:0 | : | : |
26-ספט׳ | 09:00 | קדימה צורן2-כפר יונה | 2:0 | : | : |
26-ספט׳ | 11:30 | בת ים3-מכבי שעריים | 7:1 | : | : |
26-ספט׳ | 13:00 | גן יבנה-גבעת שמואל | 2:2 | 2:2 | 5:3 |
26-ספט׳ | 15:15 | קרית חיים-מ.ס שפרעם | 2:4 | : | : |
26-ספט׳ | 16:00 | בית שאן-מרום גולן | 2:2 | 2:2 | 4:3 |
26-ספט׳ | 16:00 | בני אילת-קרית גת2 | 4:2 | : | : |
26-ספט׳ | 17:15 | מכבי כפ"ס-פרדס חנה | 0:8 | : | : |
26-ספט׳ | 17:30 | מ.כ מיתר-מ.ס. ב"ש | 5:3 | : | : |
26-ספט׳ | 18:30 | מכבי אשקלון-מ.ס רמלה | 5:3 | : | : |
27-ספט׳ | 09:00 | שמשון ת"א-בית"ר ר"ג | 0:8 | : | : |
27-ספט׳ | 11:00 | עירוני מודיעין-ע. אשדוד | 2:6 | : | : |
27-ספט׳ | 11:00 | שמשון ת"א2-הפ' הרצליה מע' | 2:2 | 2:2 | 4:5 |
27-ספט׳ | 12:00 | קרית אונו-מכבי ב"ש2 | 1:6 | : | : |
27-ספט׳ | 14:00 | בני שפרעם-צעירי איכסל | 6:3 | : | : |
27-ספט׳ | 15:30 | חוף הכרמל2-מ.כ. מעיליא | 10:1 | : | : |
27-ספט׳ | 16:30 | מ.כ נהלל-קרית חיים | 2:6 | : | : |
27-ספט׳ | 18:45 | מעלה אדומים-חבל מודיעין | 3:4 | : | : |
28-ספט׳ | 10:30 | גן יבנה-השקמה חן | 3:2 | : | : |
28-ספט׳ | טרם נקבע | ע. שדרות2-רמת אליהו | : | : | : |
28-ספט׳ | 10:00 | עמק חפר-אור עקיבא | 3:2 | : | : |
28-ספט׳ | 10:00 | יבנה2-בית"ר נורדיה | 8:2 | : | : |
28-ספט׳ | 13:00 | מ.ס עמק חפר-עמק חפר | 9:2 | : | : |
28-ספט׳ | 14:00 | קרית גת3-מעלה אדומים2 | 6:3 | : | : |
28-ספט׳ | 14:45 | קרית אונו2-ב.ר"ג צ' | 6:1 | : | : |
28-ספט׳ | 17:00 | הפ' עפולה2-גליל גולן | 10:0 | : | : |
17-אוק׳ | 17:00 | גני תקווה-הפ' הרצליה | : | : | : |
2-אוק׳ | 15:45 | בני יפו-בקעת הירדן | : | : | : |
3-אוק׳ | 10:30 | שיכון המזרח-בני אשדוד | : | : | : |
8-אוק׳ | 17:30 | עוצמה ב"ש-בארי אשכול | : | : | : |