ילדים ג' גביע סיבוב ראשון 23-24
תאריך | שעה | משחק | ת' | הא' | פנ' |
---|---|---|---|---|---|
20-ספט׳ | 17:30 | בית שאן-גליל עליון | 6:2 | : | : |
20-ספט׳ | 19:00 | הפועל אזור-הכח ר"ג ד' | 1:3 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | כפר קנא-הפועל גלבוע | 1:0 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | שיכון ותיקים-צפרירים חולון | 9:1 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | עליה כפ"ס-כפר יונה | 0:7 | : | : |
22-ספט׳ | 13:45 | באר יעקב2-שמשון ת"א3 | 1:2 | : | : |
22-ספט׳ | 13:50 | עמק חפר2-הפ' הרצליה | 2:0 | : | : |
22-ספט׳ | 14:00 | גליל גולן-מעלות תרשיחא2 | 0:9 | : | : |
22-ספט׳ | 14:15 | הפ' הרצליה מע'-מחנה יהודה | 2:6 | : | : |
22-ספט׳ | 14:30 | עירוני טבריה-הפועל עפולה | 6:2 | : | : |
22-ספט׳ | 14:30 | מכבי ברקאי-הוד השרון | 11:1 | : | : |
22-ספט׳ | 15:00 | גדנע ת"א -שיכון המזרח | 1:1 | 1:1 | 4:3 |
22-ספט׳ | 15:30 | א.ס אשדוד-גן יבנה | 0:4 | : | : |
22/09/2023 | 15:30 | ב.פרדס חנה2-קדימה צורן2 | 4:3 | : | : |
22/09/2023 | 16:00 | מעלות תרשיחא-בית"ר חיפה | 4:3 | : | : |
22/09/2023 | 16:10 | רמת אליהו-מכבי שעריים | 2:3 | : | : |
22/09/2023 | 17:05 | מ.כפ"ס מע'-לב השרון | 1:1 | 1:1 | 4:2 |
23/09/2023 | 09:00 | עמק חפר-הפ' יוקנעם | 0:11 | : | : |
23/09/2023 | 10:00 | נוף הגליל-מ.כ נהלל | 4:0 | : | : |
23/09/2023 | 12:00 | אלאתיחאד נצרת-הפועל גלבוע2 | 1:2 | : | : |
23/09/2023 | 13:00 | כרמל חיפה2-אהלי טמרה | 9:0 | : | : |
23/09/2023 | 13:00 | בני שפרעם-עירוני נשר | 2:3 | : | : |
23/09/2023 | 13:15 | בני פרדיס-א.א. פאחם2 | 6:2 | : | : |
23/09/2023 | 15:00 | כרמל חיפה-הפועל עכו | 2:4 | : | : |
23/09/2023 | 18:45 | לב השרון2-עמק חפר3 | 5:1 | : | : |
23/09/2023 | 20:30 | מ.ס. ב"ש2-מכבי ב"ש2 | 2:6 | : | : |
26/09/2023 | 10:00 | טירת כרמל2-מכבי עתלית | 4:1 | : | : |
26/09/2023 | 10:00 | חוף הכרמל2-הפ' עפולה2 | 0:2 | : | : |
26/09/2023 | 11:00 | מכבי ברקאי2-ב.פרדס חנה | 7:1 | : | : |
26/09/2023 | 11:30 | מ.כ נהלל2-מ.ס עמק חפר2 | 0:6 | : | : |
26/09/2023 | 14:30 | מ.ס שפרעם-בית"ר נהריה2 | 1:4 | : | : |
26/09/2023 | 15:30 | ע. אשדוד-הפועל לוד | 1:6 | : | : |
26/09/2023 | 15:45 | בית דגן-בת ים3 | 1:3 | : | : |
26/09/2023 | 16:00 | צור שלום-קרית אתא2 | 1:0 | : | : |
26/09/2023 | 16:00 | מ.כ ערד-מ.כ מיתר | 6:5 | : | : |
26/09/2023 | 16:30 | דרום השרון-הפועל אורנית | 0:6 | : | : |
26/09/2023 | 17:30 | גני תקווה-שמשון ת"א3 | 1:4 | : | : |
26/09/2023 | 18:45 | עירוני גדרה-מ.ס רמלה 2 | 1:8 | : | : |
26/09/2023 | 19:45 | הפועל לוד2-שוהם2 | 1:3 | : | : |
27/09/2023 | 10:00 | בת ים2-ראש העין | 5:0 | : | : |
28/09/2023 | 10:00 | קרית גת-מ.ס. ב"ש | 0:1 | : | : |
28/09/2023 | 13:00 | ע. מודיעין-בת ים | 0:3 | : | : |
28/09/2023 | 13:00 | קרית אונו2-מזכרת בתיה | 3:1 | : | : |
28/09/2023 | 17:20 | מכבי שוהם-מכבי יבנה | 4:0 | : | : |
04/10/2023 | 16:30 | נס ציונה-שיכון המזרח2 | 0:11 | : | : |
04/10/2023 | 17:15 | בני יפו-בית"ר טוברוק | : | : | : |