ילדים א' גביע סיבוב ראשון 23-24
תאריך | שעה | משחק | ת' | הא' | פנ' |
---|---|---|---|---|---|
21-ספט׳ | 20:00 | אהלי טמרה-טירת כרמל | 2:2 | 2:4 | : |
21-ספט׳ | 20:00 | מ.הרצליה2-כפר יונה | 3:0 | : | : |
21-ספט׳ | 20:30 | בית"ר נהריה-מעלות תרשיחא | 0:7 | : | : |
22-ספט׳ | 09:30 | גליל גולן-גליל עליון | 0:3 | : | : |
22-ספט׳ | 10:00 | ג'סר אל זרקה-צעירי א.א פאחם | 1:1 | 1:1 | 3:1 |
22-ספט׳ | 10:00 | פרדס חנה-עירוני ברטעה | 3:4 | : | : |
22-ספט׳ | 11:00 | עמק הירדן-ע. כרמיאל2 | 2:5 | : | : |
22-ספט׳ | 12:00 | מ.ס. טבעון-הפועל יוקנעם | 1:1 | 1:1 | 8:9 |
22-ספט׳ | 12:30 | מכבי ברקאי-עמק חפר | 1:5 | : | : |
22-ספט׳ | 13:00 | מ.כפ"ס מזרח-קדימה צורן2 | 1:12 | : | : |
22-ספט׳ | 13:30 | ע. אשדוד-קרית גת2 | 2:2 | 2:2 | 2:3 |
22-ספט׳ | 13:45 | הפועל עכו-מרום גולן | 2:5 | : | : |
22-ספט׳ | 13:50 | עירוני גדרה-מ.ס רמלה | 3:1 | : | : |
22-ספט׳ | 14:00 | קרית חיים-מ.כ שפרעם | 1:4 | : | : |
22-ספט׳ | 14:30 | קרית גת-מ.ס דימונה | 1:9 | : | : |
22-ספט׳ | 15:00 | שיכון ותיקים-עליה כפ"ס | 4:1 | : | : |
22-ספט׳ | 15:15 | צפרירים חולון-הכח ר"ג דר' | 12:0 | : | : |
22-ספט׳ | 15:20 | ע. מודיעין2-בית דגן | 0:6 | : | : |
22-ספט׳ | 15:50 | מ.כ.ע אריאל-כפר קאסם | 1:2 | : | : |
22-ספט׳ | 16:00 | בית אליעזר-הפ' הרצליה מע' | 5:3 | : | : |
22-ספט׳ | 16:00 | לב השרון-הוד השרון | 1:0 | : | : |
22-ספט׳ | 16:15 | מכבי שעריים-מכבי אשקלון | 5:1 | : | : |
23-ספט׳ | טרם נקבע | מ.כ ג'וליס-מ.ס. קרית ים | 3:0 | : | : |
23-ספט׳ | 08:30 | הפ' הרצליה-הפ' פרדסייה | 1:13 | : | : |
23-ספט׳ | 08:30 | א.א פאחם-בני ריינה | 3:0 | : | : |
23-ספט׳ | 08:45 | בני יפו-בת ים3 | 0:3 | : | : |
23-ספט׳ | 08:45 | חוף הכרמל-מ.ס.קרית ים2 | 2:8 | : | : |
23-ספט׳ | 08:50 | צעירי איכסל-הפועל גלבוע | 1:4 | : | : |
23-ספט׳ | 09:00 | קדימה צורן-עמק חפר | 3:1 | : | : |
23-ספט׳ | 11:00 | מכבי ברקאי 2-אחי איכסל | 6:0 | : | : |
23-ספט׳ | 11:30 | מכבי יפו-מכבי שוהם 2 | 1:1 | 1:1 | 1:2 |
23-ספט׳ | 12:30 | נס ציונה-בני יהודה | 1:4 | : | : |
23-ספט׳ | 13:00 | ע.טבריה-נוף הגליל | 7:0 | : | : |
23-ספט׳ | 13:00 | צור שלום2-עירוני כרמיאל | 8:0 | : | : |
23-ספט׳ | 14:00 | שמשון ת"א-בת ים דרום | 0:3 | : | : |
23-ספט׳ | 14:00 | שמשון ת"א 2-מכבי הרצליה | 15:1 | : | : |
23-ספט׳ | 14:30 | עירוני טמרה-נוה יוסף | 11:1 | : | : |
23-ספט׳ | 15:00 | מ.ס שפרעם-נוה יוסף2 | 4:0 | : | : |
23-ספט׳ | 16:00 | מטה אשר-בני שפרעם | 0:3 | : | : |
23-ספט׳ | 17:00 | א.ס. אשדוד-בית"ר גן יבנה | 0:10 | : | : |
23-ספט׳ | 20:40 | עמישב פ"ת-קרית אונו2 | 0:6 | : | : |
26-ספט׳ | 09:00 | מ.כ נהלל2-בית שאן | 0:5 | : | : |
26-ספט׳ | 10:00 | השקמה חן-רמת אליהו | 2:4 | : | : |
26-ספט׳ | 14:30 | הפ' מרמורק-בני אשדוד | 5:3 | : | : |
26-ספט׳ | 18:00 | עירוני נשר-מ.כ. כבביר | 0:12 | : | : |
26-ספט׳ | 19:30 | גני תקווה-עוצמה חולון | 0:1 | : | : |
26-ספט׳ | 19:30 | מ.כ. אופקים-עוצמה ב"ש | 2:5 | : | : |
27-ספט׳ | 10:00 | הכח ר"ג צפ'-ראש העין | 4:1 | : | : |
27-ספט׳ | 13:00 | חבל מודיעין2-ע. מודיעין | 8:0 | : | : |
27-ספט׳ | 17:15 | בית"ר נורדיה-בית שמש | 1:10 | : | : |
27-ספט׳ | 20:30 | מכבי ב"ש צ'-מ.ס ב"ש2 | 0:13 | : | : |
28-ספט׳ | 11:30 | כפר קנא-הפועל עפולה | 5:0 | : | : |
28-ספט׳ | 12:00 | הפועל אורנית-מ.ס עמק חפר | 2:4 | : | : |
28-ספט׳ | 14:00 | קרית אתא-כרמל חיפה | 8:1 | : | : |
8-אוק׳ | 16:40 | בית"ר ר"ג-קרית אונו | : | : | : |
28-ספט׳ | 19:30 | באר יעקב-בת ים2 | 1:7 | : | : |
1-אוק׳ | 15:00 | כרמל חיפה2-מחנה יהודה | : | : | : |
2-אוק׳ | 20:30 | בית"ר פ"ת-גבעת שמואל | : | : | : |
09/10/2023 | 18:30 | בארי אשכול-מכבי ב"ש | : | : | : |
10/10/2023 | 16:30 | עירוני עראבה-אלאתיחאד נצרת | : | : | : |