אופרי בוארון מצטרף לבית”ר ירושלים

השוער בן ה-15.5 יהיה חלק מקבוצת נערים ב'. אופיר: "רוצה להודות למשפחה שלי ולבית"ר על האפשרות להגשים חלום". תומר כרמל מנהל מהחלקה: "מדובר בחלק מההשקעה שלנו על מנת ליצור מחלקת נוער איכותית, שתמשוך שחקנים".

אופרי בוארון – עשה את הדרך ממכבי חיפה לבית”ר ירושלים (בית”ר י”ם האתר הרשמי)

בית”ר ירושלים הודיעה היום על החתמתו של אופרי בוארון, בן ה- 15.5. אופרי שיחק בשתי העונות החולפות במכבי חיפה.

אופרי, המתנשא לגובה של 1.90, יצטרף אל הפנימייה בה נמצאים שחקני בית”ר שגרים מחוץ לעיר. אופרי צפוי לשחק בקבוצת נערים ב’ ובמקביל לקבל דקות בנערים א’. אופרי הוא אחיינו של שחקן העבר, יהודה בוארון, שכיכב גם בנבחרת ישראל בשנות ה-80.

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר לאחר החתימה: “אופרי שוער מוכשר מאוד, שמחזיק בנתונים פיזיים מרשימים לשוער. מדובר בחלק מההשקעה שלנו על מנת ליצור מחלקת נוער איכותית, טובה וחזקה, שתמשוך אלינו עוד שחקנים וצעירים בירושלים, ושממנה יצמחו כוכבי העתיד של המועדון”.

תומר כרמל ובוארון – אופרי שוער מוכשר מאוד, שמחזיק בנתונים פיזיים מרשימים לשוער (בית”ר י”ם האתר הרשמי)

אופרי בוארון: “אני רוצה להודות להורים שלי, שעזרו לי להגיע לבית”ר ירושלים ולהגשים חלום. אני שמח ונרגש להצטרף למועדון ובטוח שנוכל להגיע להישגים ביחד”.

בוארון כבר הצטרף לאימונים ולקח היום חלק במשחק קבוצתו. במשחק הבוקר, אירחה קבוצתו את הפועל ר”ג. אופיר עמד בין הקורות והיה שותף למשחק בתנאים קשים וחום כבד, כשבסיומו השחקנים של שתי הקבוצות היו עייפים מאוד.

על הדשא, קבוצת הפועל ר”ג הובילה פעמיים ועמוק בתוך תוספת הזמן, בית”ר השוותה את התוצאה והמשחק הסתיים בתיקו 2:2.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button