אחי נצרת ממשיכה במסע בגביע

גביע, נערים ג': כשהיא חולמת על העפלה היסטורית לשלב שמינית הגמר, תנאי הגעה מורכבים לא הפריעו לאחי נצרת שגברה בצורה מרשימה על נס ציונה בדרך לשמינית.

נערים ג’ של אחי נצרת חוגגים שמינית גמר (מדיה אחי נצרת)

לאחר שעברה את מכבי נתניה 2 בסיבוב השלישי, קבוצת נערים ג’ של אחי נצרת המשיכה השבוע את המסע שלה בגביע המדינה, כאשר עשתה את כל הדרך למרכז הארץ כדי להתארח אצל סקציה נס ציונה מליגת נערים ג’ דרג 1.

אחי נצרת כאמור עלתה לסיבוב הרביעי לאחר שגברה על מכבי נתניה 2 בחוץ, ואילו סקציה נס ציונה עשתה זאת נגד הפועל נוף הגליל.

כבר בדקה הראשונה ובהתקפה הראשונה של הנצרתים במשחק כדור ראשון נכנס פנימה לרשת, שער עצמי של שחקן הגנה בנס ציונה הוליך את אחי נצרת ליתרון. נס ציונה ניסתה לצאת מההלם ולחזור למשחק, ועם סיום המחצית הראשונה זה גם קרה באדיבותו של יוסף אווקה, 1-1 בהפסקה.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

נס ציונה עלתה למחצית השנייה בתקווה שהשוויון יתן לה כוחות מחודשים למהפך, אבל דווקא אחי נצרת החזירה לעצמה את היתרון בחלוף שלוש דקות מפתיחת המחצית השנייה, הפעם מוחמד שדאפנה היה על תקן הכובש בסיומה של התקפה נהדרת.

שלוש דקות חלפו והתקפת מעבר מדוייקת נוספת קבעה את תוצאת המשחק, כאשר הקפטן זיד עפיפי הרשית במדוייק לרשת של שליו פרץ, 1-3 גדול לאחי נצרת. הקבוצה מהמגזר אומנם ירדה לחיסרון מספרי 20 דקות לסיום, אך משמעת ברזל טקטית של האורחים שמרה על התוצאה בעינה, ואחי נצרת חוגגת העפלה נהדרת לשמינית הגמר.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

זכריא דוחאן, מאמנה של אחי נצרת, בתגובה לאתר ג’וניורליג לאחר ההעפלה: “הגענו למשחק לאחר נסיעה ארוכה לאיזור המרכז, למשחק מול קבוצה מאוד חזקה שמשחקת כדורגל טוב, יש לי שחקנים שנותנים את הלב והנשמה על המגרש, חבורה של מקצוענים, שחקנים שמשקיעים באימונים ורוצים להתקדם, הגיע לנו לנצח. נלחמנו, עשינו את המקסימום ואנחנו נתקדם ממשחק למשחק”.

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close