אחי נצרת מנחילה לקרית אתא הפסד בכורה

נערים א' ארצית צפון: אחי נצרת ניצחה בשבת את עירוני קרית אתא, שהייתה בלתי מנוצחת עד המחזור, מצמד של יאסר סנדיאני. ניצחון מחר במשחק ההשלמה מול עפולה ואחי נצרת תהיה בעמדת זינוק טובה לתפוס מקום בפלייאוף העליון.

אחי נצרת2004 – ניצחון על קרית אתא (מוחמד אבו ג’זלה)

אחרי פתיחת עונה לא טובה, בעיות של סגל קצר והרחקות, עם שתי תוצאות תיקו מול הפועל הרצליה וחוסן יהודה, לא מאריות הליגה העונה. והפסד מול עליה כפ”ס, הפסד שהוביל להרחקה מארבעה משחקים של שניים משחקיה של הקבוצה – הקפטן יאסר סנדיאני שחקן הכנף ופיסל עודה מגן הקבוצה. קבוצתו של נאאל חוטבא מנצרת, רשמה שני הפסדי ליגה נוספים לנוה יוסף ולמוליכת הטבלה הפועל כפר סבא וניצחון על נוף הגליל.

עם המאזן הזה, אירחה אחי נצרת בשבת האחרונה למשחק במסגרת המחזור ה-8 בליגת נערים א’ ארצית את עירוני קרית אתא, שפתחה היטב את העונה כשהיא במקום השלישי עם 6 ניצחונות ליגה ותיקו בודד.

קרית אתא שלטה יותר במשחק, אך שחקני אחי נצרת הגיעו מוכנים טקטית כשהם מצופפים וסוגרים היטב את המשחק אחרי קו הכדור ויוצאים בהתקפות מעבר במטרה להפתיע את קרית אתא. כך היה לאחר כחצי שעה של משחק, התקפת מעבר מהירה של אחי נצרת הובילה לכדור קרן שבסיומו יאסר סנדיאני שחזר מהרחקה העלה את המארחים ליתרון 0:1, שהיתה גם תוצאת המחצית.

יאסר סנדיאני – חזר מההרחקה עם צמד (מוחמד אבו ג’זלה)

המחצית השנייה הייתה שכפול של המחצית הראשונה, קרית אתא שולטת יותר ומחזיקה יותר בכדור, אחי נצרת מתכוננת ומחפשת עקיצה נוספת – שהגיעה בתוספת הזמן עם שער נוסף של יאסר סנדיאני שהשלים צמד אישי והעניק  שלוש נקודות חשובות לאחי נצרת.

מחר אחי נצרת תארח את הפועל עפולה למשחק השלמה מהמחזור ה-3. ניצחון על אחי נצרת והיא מזנקת למקום השמיני המוביל בתום העונה הסדירה לפלייאוף העליון.

לטבלת נערים א’ ארצית צפון: https://bit.ly/352OxIe

נאאל חוטבא מאמנה של אחי נצרת סיכם את הניצחון המפתיע של קבוצתו על קרית אתא שהייתה בלתי מנוצחת עד המשחק: “ידענו שקרית אתא קבוצה טובה. הכנו טוב מאוד את השחקנים לקראת המשחק, ובנוסף חזרו לנו שני מורחקים. ידענו שאם נעמוד טוב מאחור נבקיע בסוף וזה באמת מה שקרה”.

נערים א’ אחי נצרת – רוצים פלייאוף עליון (מוחמד אבו ג’זלה)

ניצחון מחר על עפולה ואתם כבר במקום השמיני עם הפנים לפלייאוף העליון. זו המטרה העונה?
“המטרה שלנו העונה להיות בפלייאוף העליון ובמקביל לקדם את השחקנים הצעירים שלנו. עפולה קבוצה טובה מאוד, שיחקנו מולם במשחק אימון בתחילת השנה. היום באימון נכין את השחקנים כמו שצריך ונבוא למשחק מוכנים”.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close