אחרי מחזור דרמטי – שוהם שורדת בזכות הפרש שערים

נערים ב' ארצית דרום: תיקו מול נורדיה העניק למכבי שוהם נקודה יקרה שהקפיצה אותם מעל הקו האדום, בזכות הפרש שערים עדיף על מכבי יפו, שנוצחה במשחק ההישרדות ראש בראש מול מכבי ב"ש. מחנה יהודה עם ניצחון קליל על מעלה אדומים נשארה בליגה אף היא.

מכבי שוהם2005 מבטיחה עונה נוספת בליגה הארצית (יח”צ)

מחזור הנעילה של לידת נערים ב’ דרום סיפק לנו אתמול דרמה כאשר ארבע קבוצות עלו לכר הדשא כשחרב הירידה מונחת על צווארן. המתח אתמול היה בשלושה מוקדים – המוקד הראשון והמרכזי היה בבאר שבע שם אירחה מכבי המקומית את מכבי יפו, למשחק הישרדות על 6 נקודות, כשכל אחת מהקבוצות יכולה לרדת ליגה בתום המחזור.

מחנה הכנה לעונה הבאה באקדמיה של מכבי חיפה – לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר

לאורחים מיפו הייתה מספיקה תוצאת תיקו במשחק, כלאחר שהקדימו את מכבי ב”ש בזכות הפרש שערים. באר שבע עלתה ליתרון 2:0 במחצית הראשונה, אך יפו הצליחה לצמק את התוצאה עד השריקה למחצית. במחצית השנייה ב”ש הגדילה את היתרון ויפו הצליחה שוב רק לצמק. המשחק הסתיים בניצחון 2:3 לזכות מכבי ב”ש שהבטיחה עונה נוספת בליגה הארצית.

עמיחי פרידמן מאמנה של מכבי ב”ש סיכם את הניצחון החשוב של קבוצתו: “קודם כל, אני שמח על הניצחון החשוב שהשאיר אותנו באופן סופי בליגה. הניצחון הזה הוא תוצאה של דרך של העונה הלא פשוטה הזאת, שמח שגם במשחק כל כך חשוב, לא ויתרנו על הדרך שלנו ושיחקנו את הכדורגל שלנו.

בהזדמנות זו, אני רוצה להודות מעומק ליבי למועדון מכבי באר שבע שהיה לי לבית בארבע שנים האחרונות, המועדון הזה עיצב אותי ובנה את מי שאני כיום, תודה מיוחדת לרוי בן גרא וכל הצוות המדהים במועדון הזה. תודה אחרונה והכי חשובה, לשחקנים היקרים שלי, אתם אלה שנתתם לי את הכח והחשק לאמן הכי טוב שאני יכול. מאחל לכולנו פגרה נעימה ונתראה בעונה הבאה”

היפואים שאחרי ההפסד היו תלויים בתוצאות משאר המגרשים, התאכזבו לשמוע את הבשורה מהמשחקים בין נורדיה לשוהם ומחנה יהודה מול מעלה אדומים.

האפליקציה שיכולה להיות המאמן הדיגיטלי שלכם – לחצו להורדה בחינם!!!

מחנה יהודה שהייתה תלויה בעצמה השלימה את המשימה לאחר שניצחה בביתה את מעלה אדומים 0:4 עם שלושער של שגיב אהרוני ושער של יונתן ששון בדקת הסיום חתם את התוצאה.

במשחק דרמטי נוסף אירחה בית”ר נורדיה את מכבי שוהם שהגיעה למחזור הנעילה כשהיא לא תלויה רק בעצמה. שער דרמטי של נורדיה בסמוך לשריקה למחצית הפריח הרבה תקווה בקרב היפואים שהיו בפיגור בבאר שבע. אך שער של נהוראי חיון כעשר דקות מפתיחת המחצית השנייה הספיק לחבורה של דוד סמילה לסיים את המשחק בתיקו עם נקודה יקרה שהקפיצה אותם מעל הקו האדום בזכות הפרש שערים עדיף על מכבי יפו, שנפרדה מהליגה הארצית והצטרפה להפועל אשקלון ומכבי כנות.

דוד סמילה המנהל המקצועי של מכבי שוהם ומי שהוביל את הקבוצה סיכם את הדרמה שבסופה קבוצתו נשארה בליגה: “אני חייב להגיד שזו המשימה הכי קשה שלקחתי על עצמי ב24 שנות אימון וניהול מקצועי (יותר מגביע ואליפות שזכיתי) התחלנו מהמקום הכי נמוך שאפשר עם נקודה מ 9 משחקים (שגם אותה קובי ואני השגנו) ושחקנים שכללים משמעת ועבודת צוות מבחינתם המלצה לצערי.

כל הצוות המקצועי של שוהם נרתם למשימה שהושלמה בהצלחה – להשאיר את הקבוצה בליגה (יח”צ)

מהר מהר (כי לא היה לנו את הזמן לעשות לאט לאט) עמדנו על נהלי המועדון והמשמעת עשינו התאמות בסגנון המשחק. יאמר לזכות השחקנים שהם נצמדו לדרישות ושינו גישה מה שהביא אותנו  לעשות את הבלתי יאמן ולהישאר בליגה.

אני מדגיש את עשינו/התחלנו/אנחנו כי באמת לא היינו עומדים במשימה בלי רוח המועדון והעזרה של כל משפחת מכבי שוהם – אבי חוגי שהגיע לכל משחק עודד ונתן את הטיפ המנצח. עופר שטרית ושרון מרציאנו שנרתמו לעזור באימונים ובמשחקים. משה בן ארוש שהיה אתמול על קו מחנה יהודה-באר שבע ועדכן אותנו בזמן אמת. דקלה המנהלת המסורה, אבי ברנתן היו”ר שנתן מכל הלב כל מה שביקשתי למשימה, וכל צוות המאמנים מנהלים שעודדו ופרגנו”.

טבלת נערים ב’ ארצית דרום: https://bit.ly/3mgWnoj

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close