איחוד בני כפר קרע מכוונת לעלייה

נערים א' יזרעאל: עם תום הסיבוב הראשון בליגה המחוזית, מי שמאיישת בהצלחה את המקום הראשון, זוהי איחוד בני כפר קרע, שמחזיקה בהתקפה הפורייה ביותר בליגה והינה הקבוצה היחידה ללא הפסדים לאחר הסיבוב הראשון. למרות שהקבוצה בנויה משילוב של שני שנתונים, מאמן הקבוצה ואיל מחמיד, מאמין כי שילוב השנתונים רק יתרום להצלחת הקבוצה.

נערים א’ יזרעאל: שחקני בני קרע מסיימים סיבוב ללא הפסד (יח”צ)

כשהיא מובילה בבטחה את הטבלה בתום הסיבוב הראשון, איחוד בני כפר קרע מסתכלת רק על מטרה אחת- עלייה לליגה הארצית, כאשר בליגות המחוזיות, האלופה עולה ישירות לליגה הארצית. את כפר קרע עזבו העונה לא מעט שחקנים מרכזיים, שעברו לשלב הבא בקריירה שלהם במדי קבוצות מהליגה הארצית, ועקב כך, מאמן הקבוצה, ואיל מחמיד, נאלץ לאלתר ולשלב מספר שחקנים של שנתון 2006 בקבוצתו, שנתון 2005.

לאחר שלקח זמן לשילוב להתחבר, הן באימונים והן במשחקים, השחקנים של שנתון 2006 התרגלו למעמד של לשחק עם שנתון מעליהם, דרך גיבוש קבוצתי ואינטנסיביות שגורמת הצלחות לכל הקבוצה. השילוב בא לידי ביטוי, במה שמגדיר ואיל מחמיד כבגרות, אחריות, התמדה ושקידה, מה שמתבטא בנתונים המרשימים של כפר קרע, שמחזיקה בהפרש השערים הפורה בליגה. 

ואיל, מה הם היו הישגיך המשמעותיים בקריירת האימון טרם העונה הנוכחית?
“היו לי כמה הישגים ותוצאות מרשימות, אבל אני תמיד מאמין שההישג הראשי שלי היה לייצב בצורה יוצאת מהכלל את הקבוצה שמחולקת לשני שנתונים.”

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי (לחצו על הבאנר למעבר לאתר ספורט ישיר)

בנוסף להיותך מאמן כפר קרע, אתה משמש גם כמורה לעברית בבית ספר תיכון. איך אתה מצליח לשלב בין שני התחומים?
“השילוב בין שניהם לא מפריע לתפקודי כמורה בבית ספר, נהפוכו, האינטנסיביות היומית בהוראת תלמידים בגיל ההתבגרות, מסייעת ועוזרת לי בפן החברתי והיחס האישי כלפי השחקנים, שמכבדים אותי בתור מורה ומחנך וגם כמאמן הכדורגל שלהם, שגורם לכולם ליהנות מרמת אימונים טובה וממקום חברתי טוב, לשמירה על בריאות הגוף והנפש. היחס ההדדי הטוב בינינו בא לידי ביטוי הן באימונים והן במשחקים.”

באילו היבטים באים לידי ביטוי ההצלחות של שחקני שנתון 2006 כשהם משחקים עם שנתון מעליהם?
“השילוב כרגע עושה רק טוב לקבוצה, שלמרות הקושי בשילובם של שחקנים צעירים יותר ועם פחות ניסיון,   השחקנים הללו גילו במשך סיבוב שלם בגרות גדולה, אחריות התמדה ושקידה. ומעל הכל, רצון להצליח, שזה לא פחות חשוב.”

בני כפר קרע נערים א’ – קבוצה הבנויה משני שנתוני גיל (יח”צ)

מהו סוד ההצלחה שלכם כיחידה מגובשת וכקבוצה?
“הצלחנו בראשותי לחבר בין שני גילאים שונים ולהפוך אותם לקבוצה אחת מגובשת ומאוחדת, לא מובן מאליו להפוך שני גילאים באותה מידת אינטנסיביות, והבנת משחק מתואמת עבור כולם. השחקנים כפלוגה אחת מפתיעים אותי לטובה כל פעם מחדש”.

שחקני כפר קרע חוגגים את ההצלחות

האם אתה מאמין כי לאור הסיבוב הראשון המוצלח, תוכלו ליצור המשכיות וללכת עד הסוף בליגה?
“אנחנו מאמינים כי ביכולתנו להיאבק עד הסוף ולעלות לליגה הארצית, והנתונים מלמדים על כך- סיבוב שלם בלי הפסד, פער 4 נקודות מהמקום השני, אומנם עם משחק עודף, אבל כל עוד נמשיך לשחק כדורגל טוב שיבוא לידי ביטוי בתוצאות חיוביות, מאמין שנשיג את המטרות שלנו.”

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close