גביע נערים א’ – סיבוב רבע הגמר

הפועל ת"א הדיחה את גדנע ת"א הסינדרלה מארצית דרום, קרית שמונה מתחה את מכבי פ"ת עד דקות הסיום. ומכבי ת"א מנצחת בדרבי הקטן של ת"א את בני יהודה בדרך לחצי הגמר. מחר הכרטיס האחרון במפגש בין סכנין הסינדרלה של ארצית צפון והפועל חיפה מליגת העל.

מכבי פ”ת2004 עם ניצחון דרמטי על קרית שמונה בדרך לחצי הגמר (מדיה מכבי פ”ת)

סיבוב רבע גמר גביע המדינה לנערים א’ החל היום בוולפסון במשחק בו גדנע ת”א נציגת ליגה ארצית דרום, סיימה את מסעה הנהדר בגביע המדינה, לאחר שלא יכלה בוולפסון להפועל ת”א מוליכת ליגת העל. שני שערים מהירים במחצית הראשונה של שגיא גניס ואופק ליליוס. ושערים של עילי ברכה, רז נמני וצמד של עידו הרשקוביץ במחצית השנייה. העניקו לשחקניו של מיכאל זנדברג את הכרטיס הראשון לחצי הגמר.

הפועל ת”א – לא התקשתה מול גדנע ת”א שעשתה מסע נפלא עד כה (אתר ג’וניורליג)

זנדברג הגיב על הניצחון וההעפלה של קבוצתו לחצי הגמר: “אני שמח מאד, ידענו לעשות את המשחק קל ולעבור את המשוכה הזאת . אמרתי לשחקנים שבסוף המשחק הזה מחכה להם חוויה, משחק באצטדיון כמו שצריך. שמח שבאנו בגישה טובה ועשינו את העבודה כמו שצריך”.

במגרש מכבי פ”ת אירחו המקומיים למפגש על טהרת ליגת העל את קרית שמונה. כמו בליגה, שחקניו של אייל גידרון התקשו למצוא את הרשת של קרית שמונה. אך מספר דקות לסיום, המארחים הצליחו להכריע את ההתמודדות עם כדור מוצלח של יהלי שאבו מהנקודה הלבנה. מכבי פ”ת זוכה בניצחון 0:1 ועולה לחצי הגמר.

יהלי שאבו – העלה מהנקודה הלבנה את מכבי פ”ת לחצי הגמר (אתר ג’וניורליג)

אייל גידרון מאמן פ”ת סיכם בתום המשחק: “קודם כל מגיע כל הכבוד לקרית שמונה והמאמן שלה ליאור דה כלבו על משחק הגנה כמעט מושלם. ניצחנו בשיניים קבוצה שקשה מאוד להבקיע מולה. לגבי המשחק עצמו, משחק לא מספיק טוב שלנו. לא היינו מספיק יצירתיים ולא הצלחנו לפרוץ את ההגנה שלהם למעט מספר פעמים בודדות. בשלב הזה כמובן שהכי חשוב לנצח ואנחנו שמחים על העלייה לחצי הגמר ומקווים בגביע ללכת עד הסוף”

אייל גידרון – מקווים ללכת עד הסוף בגביע (אתר ג’וניורליג)

בדרבי הקטן של ת”א אירחה מכבי ת”א את בני יהודה ת”א. המארחים עלו ראשונים ליתרון לאחר כעשר דקות של משחק עם שער של אוסקר גלוך. בחלוף עשר דקות בני יהודה השוותה ממצב נייחה ועד השריקה לסיום המחצית הראשונה לא נכבשו שערים נוספים למרות שליטה של מכבי ת”א.

במחצית השנייה שני שערים נוספים של אוסקר גלוך שהשלים שלושער אישי, ושער של יקיר זילברמן העלו את מכבי ליתרון מבטיח 1:4. בני יהודה הצליחה רק לצמק את התוצאה עד שריקת הסיום. מכבי ת”א מנצחת 4:2 ומעפילה לחצי הגמר.

אוסקר גלוך – שלושער ברבע הגמר מול בני יהודה (מדיה מכבי ת”א)

אורי דוד מאמנה של מכבי ת”א סיכם בתום המשחק: “היינו צריכים לעשות את העבודה ועשינו אותה, עלינו לחצי הגמר זו הייתה המטרה. שיחקנו טוב ברב הדקות ושלטנו במשחק. זה הדבר החשוב בגביע לעשות את הניצחון ולעבור הלאה. אנחנו עם הפנים לחצי הגמר, נקבל כל הגרלה ושהטובה ביותר תיקח את הגביע”.

אורי דוד – עשינו את העבודה, הפנים לחצי הגמר (מדיה מכבי ת”א)

אחרי שהפועל ת”א, מכבי פ”ת ומכבי ת”א כבר מחזיקות בכרטיס לחצי הגמר, נותר מקום אחרון שיוכרע מחר במשחק בו בני סכנין מצמרת ליגה ארצית צפון תארח את הפועל חיפה הנאבקת על חייה בליגת העל.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close