גם השרב לא מנע ניצחון מהוד השרון

הפועל הוד השרון מליגה לאומית לנוער דרום, עלתה לסיבוב הראשון בגביע רעבה והשאירה חמישה שערים ברשת של בני יפו מליגת נוער מרכז. איתן טיקר, מאמן הוד השרון לא מרשה לעצמו חגיגות ממושכות והוא כבר מרוכז כל כולו בליגה.

הנוער של הוד השרון עם ניצחון משכנע למרות החום הכבד (סוקרסטארס)

הפועל הוד השרון העולה החדשה למחוז הדרומי בליגה הלאומית, צלחה בקלות את הסיבוב הראשון בגביע, כשעלתה למגרש בסערה וניצחה את מ.ס.בני יפו אורתודוכסים מליגת נוער מרכז בתוצאה 5-0.      

עונה אחת בלבד אחרי שירדה הוד השרון מליגה לאומית צפון, עלה הנוער למחוז הדרומי של הלאומית. קבוצת הנוער זכתה אשתקד באליפות ליגה ארצית דרום, לאחר שהובילה את הליגה לאורך רוב העונה.

איתן טיקר, שזו שנתו השנייה עם הקבוצה, הכין את שחקניו למשחק מבלי להתייחס לעובדה שהקבוצה ממולו היא בליגה הרביעית. שחקניו עלו למגרש רציניים וחדורים ובשום שלב של המשחק לא הקלו ראש ביריב, והציגו תצוגת כדורגל עם הרבה אמונה בעצמם. 

אחרי עונה אחת בארצית חזרו לליגה הלאומית (סוקרסטארס)

המשחק שוחק בחום של ארבעים מעלות והקושי ניכר בתחילת המשחק על השחקנים בשתי הקבוצות. הוד השרון היתה הקבוצה שרצתה יותר ופתחה את המשחק בלחץ, השחקנים הגיעו להזדמנויות קורצות, כשרק חוסר ריכוז מול השער מנע שער מוקדם יותר .

בדקה ה-25 פלג בראון פרץ באגף שמאל והרים לראשו של שחר ניצן שקבע 1-0. כעבור עשר דקות היה זה גיא כהן שבישל לשחר ניצן את השני שלו.  בתוצאה של 2-0 יפו נראתה מתעוררת לחיים והחלה ליזום, אך הגנת הוד השרון בראשותו של איתי צפדיה הבלם, עצרה את כל ההתקפות של יפו. על סף המחצית גיא כהן קיבל כדור עומק נפלא מיואב לוי וכבש את השלישי שהוציא ליפו את הרוח מהמפרשים.

איתי צפדיה בלמה של הוד השרון – עצר את כל התקפות בני יפו (יח”צ)

במחצית השנייה שתי הקבוצות ביצעו חילופים רבים ומספר דקות לאחר פתיחת המחצית, הוד השרון עלתה ל 4-0 משער של פלג בראון. כעשר דקות לסיום, הוד השרון עדיין לא ידעה שובע ויואב לוי קינח את המשחק כשהעלה את קבוצתו ל 5-0 ושלח את חבריו לשמוח ולחגוג.

מצטיין המשחק היה איתי צפדיה הבלם כשבגופו חסם את התקפת היפואים. ליאם יערי חזר מפציעה שהשביתה אותו בשבועיים האחרונים וכבר במשחק הליגה בשבת יוכל לעזור להגנה הטובה ממילא של הוד השרון.

הפועל הוד השרון תתארח במשחק הליגה הראשון בשבת הקרובה אצל מ.ס.כפר קאסם, ובני יפו מליגת מרכז ישחקו עם פרדס כץ.

איתן טיקר – אין משחק קל, בטח שלא בגביע ובחום שהיה (יח”צ)

איתן טיקר מאמן הוד השרון אמר בתגובה: “אין משחק קל בטח לא בגביע, ובטח לא בחום בו שיחקנו. אני גאה בשחקנים שלי שעבדו קשה ועשו את העבודה בצורה הטובה והחלקה ביותר. מגיעה מילה טובה לאבי מנהל הקבוצה, שבמזג האוויר השרבי דאג לקבוצה ולא החסיר מהשחקנים דבר. כרגע נשאר לנו להתרכז בליגה וזו משימתנו החשובה”.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button