דדי בן דיין מאמן הנוער של מחזיקת הגביע

נוער על: העובדה שמועדונים משתמשים בסימלי עבר שלהם כמאמנים במועדון הוכיחה עצמה, וכך מוצא עצמו דדי בן דיין סמל צהוב כחול על הקווים של קבוצת הנוער בעונה הקרובה.

דדי בן דיין מאמן הנוער החדש של מכבי ת”א (אתר ג’וניורליג)

דדי בן דיין שחקן העבר במכבי ת״א ואחד מסמליו של המועדון הצהוב כחול, קיבל אמש רישמית את המנדט להוביל את הנוער של המועדון לאחר שבשנתיים האחרונות שימש כעוזר מאמן הנוער והרבה גבות הורמו מדוע הוא נמצא מאחוריי הקלעים ולא בקידמת הבמה.

דדי החל את קריירת האימון שלו במועדון כעוזר מאמן נערים א׳ ( עוזרו של אליעזר בן אהרון), לאחר מכן אימן את ילדים א׳ (2005) ושנה לאחר מכן את ילדים א׳ (2006). לפני שנתיים במקביל לתפקידו כעוזר בנוער הוא פיתח שחקנים באקדמיה במועדון. ובשנה שעברה היה עוזר המאמן בנוער.

לחצו על הבאנר להצטרפות בחינם – הנחות מיוחדות והחזר כספי לחברי מועדון

דדי שגדל במחלקת הנוער במכבי ת״א מזוהה יותר מכל עם המועדון, וההיכרות שלו והניסיון יעשו את ההבדל מקווים במועדון הצהוב ששואף לטופ ולא מתפשר על פחות מהטוב ביותר. אשתקד בהדרכת ואן דר ברג סיימה הקבוצה את הליגה במקום הרביעי והניפה את גביע המדינה.

דדי מביא עימו לקבוצת הנוער ערך מוסף גדול. אחרי קריירה ארוכה, השחקנים רואים בו סמל של שחקן שצמח במועדון. הוא ייצג את המדינה 28 הופעות במדי הנבחרת, שיחק בצ׳מפיונס ליג, זכה באליפויות וגביעים, שיחק בחו״ל והידע הרב שצבר יתרום לקבוצת הנוער הצהובה להשיג את מטרותייה, לפרוץ קדימה, ולייצר את אוסקר גלוך הבא.

דדי בן דיין בתגובה לאתר ג’וניורליג: “שמח מאד על סגירת מעגל בתור שחקן נוער ובוגרים במועדון ובאקדמיה של מכבי, זה לא זמן לדיבורים, זמן לעבוד קשה”

אתר ג׳וניורליג מאחל לדדי בהצלחה בתפקיד החדש.

קרא עוד
Back to top button
Close