הדרבי של אשדוד אדום

ילדים ב' דן1: בליץ של אדומים אשדוד בעשר הדקות הראשונות של המחצית הראשונה, הכריע את הדרבי האשדודי לזכותם של האדומים אשדוד. כפיר אלמליח מאמן האדומים: "אני גאה בילדים שנתנו משחק גדול עם נחישות וכדורגל מסודר ואחראי".

ילדים ב’ דן1: אדומים אשדוד מנצחים בדרבי את עירוני (יח”צ)

הדרבי של אשדוד בין אדומים אשדוד לעירוני אשדוד היה במוקד המחזור ה-15 בליגת ילדים ב’ דן1. אחרי שבסיבוב הראשון רגלם של עירוני היתה על העליונה עם ניצחון 1:3, אדומים אשדוד הגיעו למשחק כשהם ממוקמים מתחת לעירוני בטבלה, מרחק שמונה נקודות אך עם שני משחקים פחות, במטרה להוכיח שבאשדוד יש גם אדומים אשדוד.

לאחר מחצית ראשונה ללא שערים, עם יתרון מסוים של שחקני עירוני אשדוד, שחקניו של כפיר אלמליח יצאו למחצית השנייה כמו מלוע של תותח, ותוך 10 דקות של בליץ על שערה של עירוני אשדוד הכריעו את הדרבי לטובתם.

כבר בחלוף דקה, חטיפת כדור של סהר ימהרן מהגנת עירוני, אדם פנטהון החזיר לסהר שהיה לבד מול השוער והאחרון בקור רוח בעט לרשת העליונה והעלה את האדומים ליתרון 0:1.

פחות מעשר דקות במחצית השנייה הדרבי הוכרע (יח”צ)

עם חידוש המשחק שוב חטיפה של אדומים אשדוד במחצית המגרש של עירוני, אחרי מספר חילופי מסירות יפים אלון ביריוקוב הכניס כדור נהדר בין שחקני ההגנה של עירוני לאיתן פיליפ, שהקדים את השוער ועם השפיץ של הנעל שלח את הכדור פנימה – 0:2 לאדומים אשדוד.

לא חולפת לה דקה וזה כבר 0:3. פריצה נהדרת של אדומים באגף שמאל נעצרה בעבירה, כדור חופשי 25 מטרים אלכסונית מצד ימין הוגבה אל עבר תיבת החמש ומשם אדם פנטהון מהאוויר שלח את הכדור פנימה.

חולפות להן חמש דקות, חילוץ כדור של האדומים אשדוד במרכז המגרש ליאור אפרהימוב מסר נהדר לאיתן פיליפ שהיה לבד מול השער, שוערה של עירוני הדף את הבעיטה הראשונה, אך פיליפ עט על הכדור החוזר ובבעיטה נוספת שלח את הכדור פנימה, כשהוא קובע את תוצאת המשחק – 4:0 לאדומים אשדוד בדרבי.

כפיר אלמליח מאמנה של אדומים אשדוד סיכם את המשחק והתייחס לשינוי הגדול ביכולת בין הדרבי הראשון שבו קבוצתו נוצחה לדרבי הנוכחי: “הקורונה לצערי שיבשה חלק מהתוכניות שלנו. לקראת סיום עונה שעברה היינו אמורים להתחיל להכין את הקבוצה למעבר משמיניות למשחק של 11 על 11, דבר שלא התאפשר בגלל השבתת האימונים והסגרים. מנגד עירוני זו העונה השנייה שהם משחקים 11 על 11 עם שנתון 2008 בילדים ב’ וזה היה לטובתם במשחק הראשון. למרות זאת, הצלחנו בפרק זמן מאוד קצר יחסית לצמצם את הפערים ובזכות עבודה אינטנסיבית גם בתקופת הסגר, עם שיתוף פעולה מלא של הילדים, הדרבי הזה נראה אחרת לחלוטין.

אני גאה בילדים שנתנו משחק גדול עם נחישות וכדורגל מסודר ואחראי. אנחנו עובדים קשה באימונים ומשקיעים המון בילדים, לימדו אותי שבחיים אין קיצורי דרך. תודה רבה לאיתי מנהל מחלקת הנוער על כל העזרה, הנתינה והדאגה המלאה לילדים”.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close