הורים במכבי ת״ א וראשל”צ לקחו את החוק לידיים

בעוד הורים ושחקנים יושבים ומחכים לחזרת הספורט, קיימים ההורים ה"יצירתיים" יותר, הורי טרום א' במכבי ת״א והפועל ראשל״צ שכרו לילדם מגרש וערכו הבוקר משחק אימון בין ילדיי הקבוצות.

היום בבית דני – שיחקו בניגוד להנחיות (יח”צ)

תחזית מזג האוויר לאמצע השבוע הקרוב מדברת על ימים חורפיים וסוערים. כדי לנצל את השבת השמשית והיפה התארגנו הורים לשחקני כדורגל, שכרו מגרש, וישבו לצפות בילדיהם משחקים את אותו משחק שכולנו התגעגענו אליו כל כך, כאשר הממונים החליטו שעדיין לא הגיעה העת לחזור לשחק.

שחקני שנתון 2010 טרום א’ של מכבי ת״א (שחקני קבוצות הדרום והצפון מעורבבים) והפועל ראשל”צ, שיחקו באמצע שבוע שעבר כשהתוצאה היתה 3-1 למכבי ת”א. המשחק התפתח בקצב טוב מה שגרם להוריי שתי הקבוצות לקבוע משחק נוסף הבוקר (שבת). כאשר על פי מה שנודע לאתר ג’וניורליג, נציגים מהורי הקבוצות פנו לאחראים בבית דני ושכרו את המגרש.

הבוקר, רבע שעה לסיום “התפוצץ” המשחק בתוצאה 4-3 למכבי, לאחר פאול של אחד הילדים, כשאחד ההורים לא אהב את המהלך במגרש והחל לצעוק ולהתלהם. שופט המשחק, שהיה הורה, החליט להפסיק את המשחק לפני שהדברים ייצאו מפרופורציות ושתי הקבוצות נפרדו בידידות.

אתר ג’וניורליג מבין את הצורך של הילדים לשחק, מבין את הכמיהה של ההורים לראות את הילדים משחקים, אולם האם ההורים לקחו בחשבון את העובדה כי עדיין אסור לשחק והם מפרים את ההנחיות?

התארגנות ההורים אגב,הינה על דעתם העצמאית.

הנהלת מכבי ת״א שמעה על קיומו של המשחק ולא אהבה בלשון המעטה את הרעיון, בו הורים לוקחים את החוק לידיהם ומקיימים משחקים כשהספורט הקבוצתי עדיין לא מותר. במכבי עושים בשעות אלה בירור על מנת לאתר את האחראיים.

קרא עוד

3 Comments

    1. בכל הארץ מתאמנים ורק בממשלה חיים בסרט = סגר שהכל סגור.תנו לילדים לחזור למגרשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close