היהלומים מסכמים עונה נהדרת עם ציפיות לעתיד

ילדים א' דרג1: קבוצת מכבי נתניה סיימה את הליגה כסגנית אלופת הדרג הראשון, כשהיא מסיימת עונה מוצלחת עם ציפייה ששנתון 2010 יתברג בטופ גם בשנים הבאות. יובל עקיבא מאמן הקבוצה: "עשינו עונה טובה מאוד ובאנו על שכרנו"

ילדים א’ דרג1: היהלומים מסכנים עונה נהדרת (יח”צ)

שנתון 2010 של מכבי נתניה, בשנתם השנייה ב-11 על 11, סיימו את העונה בדרג הראשון כסגני אלופים, אחרי מכבי ת”א דרום שזכתה בדאבל, כאשר האליפות הוכרעה בזכות הפרש זעיר באחוזי ההצלחה, בין שתי הקבוצות האיכותיות ביותר העונה בילדים א’.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

הנתנייתים סיימו את העונה עם מאזן של כמעט 90% הצלחה!! עם 19 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו והפסד ליגה בודד למכבי ת”א דרום.

יובל עקיבא שאימן העונה את קבוצת ילדים א’ ובעונה הבאה יאמן את נערים ב’ של נתניה בליגת העל, סיכם את עונת 23-24

יובל עקיבא מסכם עונה מוצלחת (יונתן טפיאס)

יובל, סיימתם עונה נהדרת עם מאזן מאוד מרשים בדרג הראשון של ילדים א’, כשאתם כמעט צמודים למכבי ת”א דרום שסיימו עם אחוזי ההצלחה הטובים בליגה – איך אתה מסכם את העונה שלכם בליגה?
“האמת שהעונה הזאת הייתה מיוחדת, ממשחק למשחק צברנו ביטחון והראנו יכולת טובה מאוד, אגב גם במשחק מול מכבי ת”א הפסדנו ממש בדקות האחרונות, גיבשנו תלכיד טוב מאוד של שחקנים ביחד עם המעטפת של המועדון שעזר בכל מה שצריך, עשינו עונה טובה מאוד ובאנו על שכרנו”.

מה היו נקודות החוזק שלכם?
“אני חושב שנקודות החוזק שלנו היו חדר הלבשה מלוכד מאוד, אופי חזק מאוד שנבנה ממחזור למחזור תוך כדי העונה, וההבנה שאין תחליף לעבודה קשה ונכונה באימונים שמביאה בסופו של דבר תוצאות”.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

שנתון 2010 של נתניה עשה קפיצת מדרגה העונה יחסית לעונתם הקודמת בילדים ב’, מה עשה את השינוי העונה?
“אני חושב שיש גרעין חזק מאוד בקבוצה שרץ כמה שנים ביחד והשנה זה פשוט התפרץ, אני חושב שגם האירועים שקורים במדינה גיבשו אותנו וגרמו לנו להבין שרק ביחד אפשר לנצח”.

בגביע המדינה הודחתם ברבע הגמר מול מכבי חיפה, פיינליסטית הגמר העונה – איך אתה מסכם את המסע שלכם בגביע המדינה?
“עשינו מסע קסום בגביע המדינה עם ניצחונות קשים מאוד, עד שהגענו לשלב רבע הגמר שאותו כל כך רצינו לעבור, אבל לצערנו נעצרנו מול קבוצה חזקה מאוד שזכתה בגביע בעונה שעברה והעונה הגיעה עד הגמר כאמור”.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

לאור העונה שעברתם, מה צופן העתיד לשנתון 2010 של נתניה?
“אני חושב שלאור המסע שעשינו העונה הקבוצה תעשה קפיצת מדרגה גם בעונה הבאה ותהיה אחת מ-4 הקבוצות הטובות בשנתון”.

מה דעתך על מבנה הליגה שהיה העונה?
“מבנה הליגה שהיה השנה היה פשוט לא מוצלח, 44 קבוצות, לא כולם משחקים מול כולם, ליגה לא שוויונית ולא תחרותית עם פערים גדולים בין הקבוצות שלכאורה הוגדרו שהן באותו הדרג”.

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!

משהו לסיום?
“מפה אני מתפלל שכל החטופים יחזרו הבייתה שלמים ובריאים והמדינה שלנו תחזור להיות שקטה ומאושרת, בריאות לכל כוחות הביטחון ששומרים עליינו יום יום שעה שעה, כדי שנוכל להמשיך את החיים שלנו בצורה נורמלית”

לטבלת ילדים א’ דרג1 עונת 23-24    >>     https://bit.ly/45lxCNG

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close