המטרה העיקרית – קידום שחקנים לטופ

ילדים א' שרון: במקביל לעבודתו כמאמן קבוצת הנערות במועדון, רועי ברקו, מאמן קבוצת ילדים א' של הפועל רעננה, מגיע חדור מוטיבציה ונותן את המאה אחוז שלו בכל דרך אפשרית. האם ברקו רואה בתוצאות כמרכיב קריטי בטווח הגילאים הזה, ומה דעתו על שאר היריבות בליגה? כל זאת ועוד, בכתבה שלפניכם.

ילדים א’ שרון: רועי ברקו מאמן הפועל רעננה מוליכת הטבלה (גל יוספיאן)

לא מעט מהמאמנים בליגות השונות של ילדים א’, שנתון 2008, יגידו שעם כל הכבוד לתוצאות וההישגים בליגה ובגביע, הדבר החשוב ביותר הוא פיתוח וקידום השחקנים על מנת שיממשו את הפוטנציאל הטמון בהם. וזה בדיוק מה שחושב מאמן מוליכת ליגת ילדים א’ שרון, רועי ברקו.

ברקו, שמאמן במקביל גם את נערות הפועל רעננה, מודד את הצלחת הקבוצה לפי התקדמות השחקנים, והוא מתאר זאת כ”שיפור ועלייה בגרפים”. קבוצתו מדורגת במקום הראשון בליגה ומחזיקה בהתקפה הטובה ביותר בליגה, ועל סמך השתפרות השחקנים ממשחק למשחק, ברקו מאמין כי הדרך שבה קבוצתו משחקת יכולה לפתוח דלתות ללא מעט שחקנים על קידום עתידי.

ברקורד של רועי ברקו יש העפלה עם קבוצת הנוער של מכבי הרצליה לפלייאוף העליון, לא מעט הישגי גביע מכובדים, כשהוא שואף להמשיך בקידום השחקנים גם בילדים א’.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי (לחצו על הבאנר למעבר לאתר ספורט ישיר)

רועי, במקביל לתפקידך כמאמן קבוצת ילדים א’, אתה מאמן את קבוצת הנערות של הפועל רעננה. איך אתה מצליח לשלב בין שני התפקידים?
“אני טיפוס טוטאלי ובכל מקום שאני נמצא אני נותן את האלף אחוז. אני בבקרה בין אם זה מהבית או מהמגרש, צריך כמאמן לתת אלף אחוז, זה יתרון משמעותי שאני נכנס לזון מסויים שישפיע לטובה על השחקנים”.

איך אתה מסכם את הסיבוב הראשון של הקבוצה בליגה?
“בגדול חווינו סיבוב מוצלח, ואני מודד את זה לפי התקדמות הקבוצה- הילדים עובדים קשה משבוע לשבוע על מנת להשתפר ולעלות בסולם ההצלחות, וזה בא לידי ביטוי עד כה. בסופו של דבר המטרה העיקרית היא לקדם כמה שיותר שחקנים על מנת שיעשו קפיצת מדרגה ביכולת”.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

אחרי השיבוצים של ההתאחדות, חלק מהקבוצות האיכותיות שהיו בעבר במחוז שרון עברו לליגות מרכז היותר חזקות, האם אתה רואה עקב כך השפעה על הליגה שלכם?
“מחוז שרון קצת נפגע מהיכרותי עם הליגה, פחות איכותית מהמרכז בבירור, אך יש לא מעט קבוצות איכותיות ושחקנים מאוד טובים, לראייה- לא מעט שחקנים מהבוגרים עברו דרך קבוצות מחוזיות. יש בליגה הזו מלא שחקנים איכותיים שנשמע עליהם רבות בשנים הקרובות. בסופו של דבר בילדים א’ כל הבנייה זה להשתפר ממשחק למשחק כדי שבעתיד יהיה מקום לשחקנים לשחק בליגות בכירות”.

רעננה 2008 – למרות רמת הליגה שירדה בשל השיבוצים, עדיין יש לא מעט שחקנים איכותיים בליגה (גל יוספיאן)

הוד השרון ועמק חפר הן יריבות שנותנות לכם תחרות בצמרת. לפי ההתרשמות שלך, מדובר בשלוש הקבוצות האיכותיות של הליגה? האם אתה רואה מאבק עד הישורת האחרונה?
“מדובר ביריבות איכותיות ומאומנות, ועל סמך האיכות לכל קבוצה יש את נקודות החוזק שלה, ואכן, לטעמי מדובר בשלוש הקבוצות המאורגנות בליגה. למרות שיש טבלאות ותוצאות גם בילדים א’, בטווח הגילאים הזה, עיקר ההשקעה צריכה להיות על קידום ופיתוח השחקנים על מנת שיממשו את הפוטנציאל”.

לטבלת ילדים א’ שרון: https://bit.ly/38XALIs

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close