המטרה – ליגה ארצית ומלך השערים של הליגה

יורם דמקה חלוצה הפורה של האדומים אשדוד, מכוון גבוה בעונתו הראשונה כשחקן קבוצת הנוער של המועדון כשהמטרה הקבוצתית והאישית מאוד ברורה – כרטיס לליגה הארצית ומלך השערים של הליגה.

יורם דמקה – המטרה עלייה לליגה הארצית ומלך השערים של הליגה (אבישי אפטקר)

יורם דמקה (בן ה-17) שחקן הכנף של הפועל אדומים אשדוד, סיים אשתקד כסגן מלך השערים של ליגת נערים א’ שפלה עם לא פחות מ-21 שערי ליגה. דמקה החל את דרכו לפני כשלוש שנים באדומים אשדוד והעונה הוא עומד פני אתגר גדול כאשר יעלה לשחק בקבוצת הנוער של המועדון.

אשתקד קבוצת נערים א’ של אדומים אשדוד סיימה במקום התשיעי במחוז השפלה כשאתה זוכה בסגן מלך השערים של הליגה. איך היית מסכם את העונה של הקבוצה ושלך באופן אישי?
“בסך הכול הייתה לנו עונה ממש טובה. במשחקים הראשונים היינו מצוינים, הגענו מוכנים לליגה והרגשנו בטוחים בעצמנו. היו קבוצות טובות בליגה, אבל הצלחנו ביחד לנצח גם אותן, אני מדגיש את הביחד כי זה היה הסוד של הקבוצה בשנה שעברה. בסך הכול הייתי גאה בקבוצה שלי כי נתנו הכול, אומנם לא הצלחנו להשיג את המטרה – שהיא אליפות, אבל עדיין אני גאה בחברים שלי על העונה שעשינו.

ברמה האישית, אני חושב שעמדתי בציפיות שלי מעצמי. כבשתי הרבה שערים שעזרו לקבוצה, נתתי את הכי טוב שלי בשביל הקבוצה ואני מרגיש סיפוק ושמחה על כך”.

השנה בנוער זה כבר סיפור אחר. בשני המשחקים האחרונים של העונה כבר שיחקת עם הנוער, אתה חושב שזה יקל עלייך את המעבר מנערים לנוער?
“שני המשחקים ששיחקתי עם הנוער מאוד עזרו לי, התחברתי לשחקנים שם מאוד מהר והם קיבלו אותי בצורה הכי יפה שיש. גם כבשתי שער בכורה במשחק הראשון שלי איתם, אז זה באמת יקל עליי השנה במעבר לנוער”.

יורם דמקה במשחק הדרבי מול עירוני אשדוד – אשתקד סיים כסגן מלך השערים של הליגה (אבישי אפטקר)

מה תחשב מבחינתך הצלחה של הקבוצה בעונה הבאה, לאחר שהקבוצה סיימה במקום השני שנה שעברה? רק אליפות ועלייה לליגה הארצית?
“אכן, הצלחה תחשב זכייה באליפות ועלייה לארצית. יש לנו באמת קבוצה טובה שיכולה להגיע לארצית והשנה אנחנו ממוקדים רק על זה. יש לנו מטרה משותפת ונעשה אותה ביחד, כמו שאומרים – “אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד”.

מה תחשב הצלחה שלך באופן אישי?
“אני מצפה מעצמי לתרום לקבוצה אם זה בשערים ואם בבישולים, לעזור לקבוצה לעמוד במטרה המשותפת שזה אליפות. בנוסף אני רוצה לסיים כמלך השערים של הליגה”.

קרא עוד

2 Comments

  1. כוכב שלי אתה ימלך זה דיויד וזדין פעם אחרונה אני מחמיא לך

Back to top button
Close