הרצליה צהובה לאחר שער דרמטי

ילדים א' מרכז1: מכבי הרצליה עמוק בתוך תוספת הזמן הכריעה את הדרבי של הרצליה כשהיא גוברת על הפועל 3:2. איתן כץ מאמן מכבי הרצליה: "גאה מאוד בשחקנים שלי. הרצליה צהובה"

ילדים א’ – מכבי הרצליה מנצחת בדרבי את הפועל עם שער דרמטי (יח”צ)

במוקד המחזור ה-20 בליגת ילדים א’ מרכז1 היה היום (שבת) הדרבי של הרצליה לעיני כ-100 צופים ביציע, כאשר הפועל מגיעים למשחק כשהם עם שלושה משחקים יותר ומקדימים את מכבי בשתי נקודות בטבלה.

שחקניו של דן ברמבוים פתחו מצוין את המשחק ועלו ליתרון מוקדם כבר בחלוף דקה של משחק, לאחר הגבהת כדור קרן. בחלוף שתי דקות הפועל יכלו להכפיל את התוצאה, לאחר שהשופט הורה על הנקודה הלבנה, אך הדיפה של ברק שוורצמן שוער מכבי השאירה את התוצאה ללא שינוי.

עשרים דקות במחצית הראשונה, ליאל שיטרית שעוד פתח את העונה בהפועל וחצה את הכביש במהלך העונה, בישל ליהונתן ימיני שהשווה את התוצאה.

כדור חופשי של דניאל פאינרו חמש דקות מסיום המחצית השלים את המהפך כשמכבי עולה ליתרון 1:2.

שחקני הפועל כמו במחצית הראשונה, פתחו טוב את המחצית השנייה כשהם משווים את התוצאה. כאשר כבר היה נראה שהדרבי יסתיים בחלוקות נקודות, שתי דקות לסיום הזמן החוקי של המשחק הפועל נשארה בעשרה שחקנים.

עמוק בתוך תוספת זמן של 6 דקות, עופרי גלם כבש שער דרמטי שהעניק את הדרבי למכבי הרצליה.

איתן כץ, המאמן המנצח עם התגובה בסיום: “כחלק מהתהליך שהחל לפני כשנה- הגענו למשחק הדרבי אחרי שהתכוננו כראוי. השחקנים עבדו קשה כל השבוע והוכיחו שהם ראויים לכל המחמאות על מאמץ גדול והופעה טובה עד הדקה האחרונה.

למרות הפיגור המוקדם הפגנו נחישות והפכנו את התוצאה וגם ברגעים בהם המומנטום התהפך ידענו להיות שם עד הדקה האחרונה ואת פירות הניצחון קטפנו ברגעי הסיום של המשחק, באופן הכי מתוק שיש. גאה מאוד בשחקנים שלי. הרצליה צהובה!!”.

לטבלת ילדים א’ מרכז1: https://bit.ly/3fKydAa

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close