התוצאה טובה, הדרך פחות

במשחק מהמחזור השמיני בין מ.ס רמלה למכבי שעריים בליגת נערים ב׳ דן1 ניצחו הרמלאים והמשיכו לשמור על מקומם בפסגה משערים של שלו חזן שלו וליאב דהן שכבש צמד. אילי מרציאנו צימק לשעריים. דוד יפת מאמן רמלה: "המטרה שלנו היא לנסות ולעלות ליגה"

נערים ב’ דן1: רמלה גוברת על מכבי שעריים (יח”צ)

גם לאחר המחזור השמיני ממשיכים שחקניו של דוד יפת להתברג בחלק העליון של הטבלה. שחקניו של יפת הם חבורת לוחמים שעושים עונה טובה בסך הכל.

שמונה מחזורים עברו ולרמלה מאזן של 4 ניצחונות, 3 תיקו והפסד בודד. בשמונה משחקים הם כבשו 25 שערים, יחס של שלושה שערים למשחק, כאשר 4 נקודות מפרידות בין רמלה לרמת אליהו שבמקום הראשון ולה משחק חסר.

גם במשחקה האחרון מול מכבי שעריים המשיכה רמלה לשמור על יחס של שלושה שערים, שכולם אגב נבעו ממהלכי כדורגל וצירופים יפים.

מ.ס רמלה נערים ב’ – מאזן של שלושה שערים כל משחק (יח”צ)

המשחק ניפתח בשליטה של רמלה. כמה דקות מתחילתו של המשחק שלו חזן העלה את רמלה ליתרון 1-0. בחלוף עוד מספר דקות, כשהמשחק היה בשליטה רמלאית, ליאב דהן העלה את הרמלאים ליתרון 2-0. וזו גם היתה תוצאת המחצית.

במחצית השנייה רמלה עלו מעט שאננים ובחלוף כמה דקות אילי מרציאנו משעריים צימק את התוצאה מהנקודה הלבנה. לאחר מספר דקות, שוערה של רמלה גיא צמח שנתן משחק טוב, נגע בכדור עם היד  והורחק.

גם כשרמלה היו בנחיתות מספרית הם לא אמרו נואש. הם המשיכו לשחק כדורגל התקפי וחיפשו את השער.  סמוך לשריקת הסיום, כבש ליאב דהן את השני שלו במשחק והעלה את רמלה ל 3-1.

השבוע יש לשחקני רמלה שבת חופשית ובעוד שבועיים תפגוש רמלה את עירוני בית שמש למשחק מסקרן. בית שמש ממוקמת במקום השלישי בטבלה עם אותו מספר נקודות כמו של מ.ס רמלה, אך עם שני משחקים חסרים.

מ.ס רמלה – ניצחו למרות שהיו בעשרה שחקנים (יח”צ)

תגובתו של דוד יפת מאמן מ.ס רמלה: “התוצאה טובה הדרך פחות, אבל גם משחקים כאלה צריך לדעת לנצח. החוכמה היא לקחת את הנקודות גם במשחקים פחות טובים שלנו. יש לנו קבוצה טובה שמשחקת כדורגל התקפי. המטרה שלנו היא לנסות ולעלות ליגה והשחקנים ראויים. אם נצליח מה טוב. אנו גם פועלים להכשיר את השחקנים לשנה הבאה לליגה הארצית”.

ads1]

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close