זעזוע באור יהודה

רפי יצחקי מנהלה המקצועי של אור יהודה בשנתיים האחרונות עוזב את מחלקת הנוער

רפי יצחקי עוזב את אור יהודה (יח”צ)

רפי יצחקי מי שהגיע לפני שנתיים ממחלקת הנוער של הפועל רעננה לאור יהודה במטרה להצעיד את המחלקה לגבהים חדשים. אחרי שנתיים שבהן היה ניכר השינוי הגדול, אם ברמת הצוות המקצועי ואם במעטפת של המחלקה, על פי מידע שהגיע לאתר ג’וניורליג החליט לעזוב את אור יהודה לאור חילוקי דעות עם ההנהלה.

רפי יצחקי בתגובה לאתר ג’וניורליג: “בעקבות חילוקי דעות ופערים על נושאים עקרוניים משני הצדדים החלטתי לעזוב את תפקידי כמנהל מקצועי של מחלקת הנוער במועדון הכדורגל אור יהודה.

אני מבקש להודות לראשי המועדון שנתנו לי את ההזדמנות לעמוד בראש מערכת מחלקת הנוער. אני גאה על כל מה שהצלחנו להשיג עד כה בפרק הזמן המוגבל ובעיקר גאה על האנשים שהאמינו ומאמינים בדרך אותה הנחלתי והובלתי.

אני משאיר ירושה טובה יותר ממה שקיבלתי. כל המאמנים שהבאתי לאור יהודה והעצמתי אותם, כל אחד מהם הוא עוגן מספיק חזק כדי להמשיך את התהליך בדיוק מאותה נקודה שהפסקתי. אני סומך על ראשי המועדון שימשיכו את רוח המועדון ואת כל הפעילויות והפרויקטים שהתחלנו ויעלו על דרך המלך.

מודה לכל האנשים שתמכו, האמינו ורצו בהצלחתי לאורך כל הדרך ומאחל הצלחה גדולה לעיר הנפלאה אור יהודה, למועדון הכדורגל ואנשיו”.

כיצד עזיבתו הצפויה של רפי תשפיע על העונה שבפתח באור יהודה? נמתין להתפתחויות.

קרא עוד

3 Comments

  1. ירש מחלקה מוכנה , ולא עשה כלום,
    יחצנות לא משנה מציאות
    רפי נכשלת.. הבן שלי התאמן אצלך
    ואתה לא ראוי לאמן

  2. אור יהודה זה לא רעננה באור יהודה זה פוליטיקה הסיכוי שלו להצליח היה נמוך בצורת הניהול שיש בקבוצה

Back to top button
Close