מהפך בקרב הצמרת – מזכרת בתיה מזנקת למקום השני

ילדים א' שפלה: אחרי מהפך ענק, מזכרת בתיה מנצחת את הפועל אשקלון בקרב הצמרת, בין השנייה לשלישית בטבלה. אייל בן נתן כוכב המשחק סיים עם צמד ובישול.

ילדים א’ שפלה: מעיין אזולאי הוביל את מזכרת בתיה למהפך על אשקלון (יח”צ)

במוקד המחזור ה-9 בליגת ילדים א’ אירחה מזכרת הבתיה את הפועל אשקלון, כאשר לשתי הקבוצות אותו מספר נקודות ורק הפרש שערים מפריד בין השתיים.

האורחים מאשקלון אשר הקדימו ערב המחזור את מזכרת בתיה בטבלה, עלו ליתרון מוקדם כבר לאחר 5 דקות של משחק, לאחר איבוד כדור של מזכרת בתיה, כאשר סהר שלומאי שלח את הכדור בבעיטה מחוץ לרחבה אל הפינה הרחוקה.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

אחרי 20 דקות נוספות, אורי סרדם העלה את אשקלון ליתרון 2:0, עם בעיטה חופשית מ-35 מטרים. אך אייל בן נתן, שחקנה של מזכרת בתיה, על סף המחצית, החזיר את האופטימיות לשחקניו של מעיין אזולאי ממזכרת בתיה, לאחר שצימק את התוצאה לאחר בישול של הקפטן רועי לזר.

עם פתיחת המחצית השנייה, אייל בן נתן השלים צמד אישי ואיזן את התוצאה לאחר מהלך אישי. רבע שעה לסיום, הפעם על תקן מבשל, בן נתן בכדור רוחב מצא את איתמר רחמים שהשלים את המהפך – מזכרת בתיה מנצחת את הפועל אשקלון 2:3.

מזכרת בתיה משלימה מהפך ומזנקת למקום השני בטבלה (יח”צ)

מעיין אזולאי מאמנה של מזכרת בתיה סיכם בסיום: “ידענו מראש שאנחנו מגיעים למשחק קשה מול קבוצה טובה. פתחנו את המשחק רע ונקלענו לפיגור מוקדם של שני שערים, אך אני שמח שהצלחנו לגלות אופי, להפוך את התוצאה, ולשמוח בסיום המשחק. גאה מאוד בשחקנים שלי על כך ובכלל על ההתקדמות שהם עושים מתחילת העונה, גם בפן האישי וגם בפן הקבוצתי”.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי (לחצו על הבאנר למעבר לאתר ספורט ישיר)
קרא עוד

4 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close