מחנה הכנה באקדמיה של הירוקים מחיפה

האקדמיה לכדורגל של מכבי חיפה פותחת את שעריה לכלל השחקנים והשחקניות בארץ! האימונים יועברו על ידי צוות מאמנים בכיר של המחלקה. ניתן להגיע ברכבת למתחם האימונים

לאור ההצלחה אשתקד – מכבי חיפה פותחת שוב את שעריה למחנה קיץ באקדמיה שלה

מחלקת הנוער של אלופת המדינה, מכבי חיפה, פותחת את האקדמיה שלה בפני כלל השחקנים והשחקניות בארץ למחנה קיץ שיתקיים במהלך החודשים יוני ויולי.

מטרת המחנה הינה הכנה מקצועית אופטימלית לקראת העונה הבאה, ברוח הפילוסופיה והאסטרטגיה של האקדמיה של מכבי חיפה. זאת במטרה להביא את השחקנים לרמת הכי טובה שהם יכולים בקבוצותיהם עם תום המחנה.

רוצים להגיע הכי מוכנים לעונה הבאה. להרשמה – לחצו על הבאנר!

האימונים יועברו על ידי צוות המאמנים הבכיר של המחלקה, מאמנים אשר יאמנו בעונה הבאה את אותם שנתוני הגיל במכבי חיפה. האימוניים יעשו בקבוצות קטנות בחלוקה ל-4 תחנות עבודה, תוך כדי שימוש בכל הציוד ואביזרי האימון של מכבי חיפה. בכל תחנה 2 מאמנים יעבירו את הדגשים, תוך כדי עבודה אישית עם כל שחקן ושחקן.

ניהול מקצועי של צוות המאמנים במחנה הקיץ:
עידן יונה – רכז החטיבה הבוגרת.
יוסי צרפתי (שחקן עבר במכבי חיפה) – מנהל בית הספר לכדורגל.
צוות מאמני מחלקת הנוער בליווי עפר פביאן המנהל המקצועי של מכבי חיפה

ליצרית קשר – לחצו!!

האימונים יתקיימו בין ה-30/6 ל-18 ביולי במתחם “קצף” בימים א’, ג’ ו-ה’ בשעות אחה”צ.
בשעה 17:00 – שנתונים 2016 ,2015 ,2014, 2013פתוח לכלל השחקנים והשחקניות
בשעה 18:30 – שנתונים 2012, 2011, 2010, 2009 מיועד לשחקנים המשחקים בליגה בלבד!!

במחנה יינתן דגש על טכניקה וטקטיקה אישית, קואורדינציה ובנייה גופנית, משחקי SSG – תרגול משחק תחת לחץ בשטחים קטנים, פיתוח יכולות אישיות. בגילאים הצעירים יותר הדגש יהיה עבודה על היסודות, בעוד בגילאים הגדולים יותר, שנתוני 2009-2012, ההתמקדות תהיה בהכנה אופטימלית לעונה הבאה.

האימונים יועברו על ידי צוות המאמנים הבכיר של המחלקה בעונה הבאה (מדיה מכבי חיפה)

עפר פביאן המנהל המקצועי של מחלקת הנוער: “לאור ההצלחה הגדולה בשנים עברו אנחנו שמחים לקיים זו השנה השלישית את המחנה הקיץ לכל השחקנים אשר שואפים להתאמן תחת עיניהם של בכירי המאמנים במחלקת הנוער של מכבי חיפה.

המחנה משודרג ומתפתח משמעותית משנה לשנה, יאמנו בו מיטב המאמנים מקבוצות הליגה, הדגש שלנו הוא על עבודה בקבוצות קטנות כדי שהמאמנים יוכלו לשים לב לפיתוח של השחקן הבודד, אנחנו לפי הפילוסופיה של מכבי חיפה ובדרך שבה עובדים גם באימונים קבוצות הליגה שלנו – תשומת לב של מאמן על מעט שחקנים.

מעבר לזה אנחנו מקיימים את המחנה עם כל הציוד הכי חדיש ומקצועי שגם בו אנחנו משתמשים באימונים של קבוצות הליגה. אנחנו מאמינים שהמחנה הזה יכול להביא את השחקנים לרמת מוכנות הטובה ביותר לתחילת העונה הבאה וייתן להם את כלים מקצועיים הטובים ביותר כדי להתפתח באופן אישי”.

לאור ההצלחה האדירה של המחנה אשתקד. מכבי חיפה פותחת שוב את שעריה, להרשמה – לחצו על הבאנר!

נגישות קלה למתחם האימונים – תדירות גבוהה של רכבות, מרחק הליכה מתחנת הרכבת.
כל שחקן יקבל סט אימון של מכבי חיפה
.
משך המחנה – 10 מפגשים.

קישור להרשמה >> http://bit.ly/3WZAxL8
טלפון: 052-2330873

איימל: camp@maccabihaifafc.com

רוצים להגיע הכי מוכנים לעונה הבאה. להרשמה – לחצו על הבאנר!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close