מכבי פ”ת: ניצחונות גדולים ושתי נציגות ברבע גמר

גביע ילדים א': שאתמול קבוצות מכבי פתח תקווה שנתון 2007 עלו לשחק את משחקן במסגרת שמינית גמר הגביע, היו כאלה שהעריכו שהשנה לא תהיה לפ"ת נציגה בשלב רבע הגמר, לאור יריבותיהן החזקות – הפועל באר שבע ומכבי נתניה. הם צדקו, למכבי פ"ת אין נציגה ברבע הגמר, יש לה שתיים.

גביע ילדים א’: מכבי פ”ת צפון ודרום ברבע הגמר (יח”צ)

הגרלת הגביע לסיבוב שמינית הגמר בשנתון ילדים א’ (2007) התאכזרה למכבי פתח תקווה, כשהיא מזמנת לקבוצות הדרום והצפון יריבות חזקות ביותר מהטופ של השנתון בארץ.

קבוצת הדרום תחת הדרכתו של יונתן שמל, אירחה אתמול את קבוצת הפועל באר שבע אחת הקבוצות האיכותיות ביותר בארץ, קבוצה שמגלה יכולת גבוהה ומובילה את טבלת ליגה מרכז עם מאזן מושלם של שבעה ניצחונות. כך שלא ניתן לומר שפתח תקווה הגיעה פייבוריטית למשחק, בפרט לאחר שבליגה הקבוצה קצת איבדה גובה לאחרונה.

קבוצת הצפון תחת הדרכתם של יהודה כפיר המנהל המקצועי של הצפון וצוות המאמנים טל מציורו ומושיק אברהמי, אירחה אתמול את קבוצת מכבי נתניה מי שנחשבה בשנה שעברה כקבוצה הטובה ביותר לשנתון 2007 והשנה למרות שהיא לא מגלה את אותה עליונות, היא עם המאזן הטוב ביותר בליגת שרון. עוד משחק אשר על הנייר לא היה מפתיע אף אחד אם פ”ת היו מודחים מהגביע.

יהודה כפיר המנהל המקצועי של קבוצות הצפון – כרטיס לרבע גמר (יח”צ)

אבל, אתמול שתי הקבוצות של מחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה, הוכיחו שהן קורצו מחומר של אלופים ועם המון נחישות ווינריות – ניצחו את משחקי שמינית הגמר והעפילו שתיהן לרבע הגמר.

במשחק שפתח אתמול את חגיגת הגביע במגרש בפתח תקווה נפגשו תחילה מכבי פ”ת דרום מול הפועל ב”ש. קרב אבירים בין שתיים מהקבוצות האיכותיות ביותר השנה בשנתון 2007. כצפוי ממשחק גביע המשחק לא התעלה לרמה גבוהה וניכר המתח של השחקנים והרצון של כל קבוצה לעבור בהצלחה את המשוכה הגבוהה. כאשר כבר היה נראה שהמשחק ייגרר להארכה, כדור חופשי של יהונתן (יויו) אביב הכריע את ההתמודדות.

יונתן שמל מאמנה של קבוצת הדרום בתגובה לאתר ג’וניורליג: “מגיע כל הכבוד לילדים על העבודה הקשה וההתמדה. תמיד כיף לנצל בטח בגביע, אבל המטרה היית ונשארה להמשיך ולקדם את הילדים ולתת להם את המעטפת הכי טובה שיש כדי שבעתיד ישחקן בקבוצה הבוגרת”.

מכבי פ”ת צפון אחרי שהדיחה את הפועל כפ”ס בשלב הקודם, רצתה להמשיך את החגיגה הפתח-תקוואית ולהפתיע את מכבי נתניה. שערים של עמית בן יוסף (פנדל) ושלו כהן תוך כדי משחק הירואי של קבוצת הצפון, נתן את האות לחגיגה כפולה בפתח תקווה עם כרטיס נוסף לרבע הגמר.

לכל תוצאות שמינית הגמר לשנתון ילדים א’: https://bit.ly/3tLdq5s

קרא עוד

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close