מכבי פ”ת צפון עולה צפונה בטבלה

טרום א' מרכז1: לאחר המחזור ה-19 מצמקים שחקניו של בן סלמן ממכבי פ״ת צפון את המרחק מעירוני מודיעין שניצחה את אשדוד ומובילה את הטבלה לכדי 7 נקודות הפרש. מבול שערים של הפתח תקוואים העלה את מאזן השערים שלהם ל-34 כיבושים יחס של שלושה שערים למשחק. בתוצאה 6-1 ירדו שחקניה הרעבים של פתח תקווה מהדשא.

טרום א’: מכבי פ”ת צפון עולה צפונה בטבלה (מדיה מכבי פ”ת)

המחזור ה 19 בטרום א׳ מרכז1 הפגיש את מכבי פ״ת צפון עם קרית גת למשחק שכל תוצאה בו יכולה להיות אפשרית, כשנקודה אחת בלבד הפרידה בשריקת הפתיחה בין שתי הקבוצות בטבלה.

בפועל, שחקניי מכבי פ”ת הגיעו נחושים יותר ומחויבים ובסופו של המשחק גדל הפער בין הקבוצות בטבלה ל- 4 נקודות, בדיוק כמו מספר הנקודות שבין מכבי פ״ת צפון להפועל ת״א צפון הממוקמת במקום השני בטבלה.

בתחילת המשחק ניכר היה כי שתי הקבוצות שקולות והמשחק התפתח בצורה שקולה ושוויונית. ככל שעברו הדקות פתח תקווה חיממה מנועים ואז כבר היה קשה לעצור את השחקנים.

איתי חרזי, כבש את השער הראוןש לזכות פ”ת (מדיה מכבי פ”ת)

לקראת סוף המחצית הראשונה הנעת כדור נפלאה של חניכיו של בן סלמן מפ״ת הניבה את הגול הראשון. עידו יהונתן הכניס כדור רוחב חכם אלכסוני אל הרחבה ואיתי חרזי בנגיעה שלח את שוערה של קרית גת להוציא את הכדור מהרשת 1-0 היתה תוצאת המחצית. כיבוש השער פתח לחניכיו של סלמן את התאבון.

את המחצית השנייה פתחו הפתח תקוואים עם אמונה שלחץ נכון יניב שערים נוספים. עמית גולן עשה לחץ חזק שגרם להגנת קרית גת להתבלבל ובקור רוח הוא הכניע את השוער בבעיטה חזקה. כמה דקות מאוחר יותר אוראל אשכנזי כבש את השלישי ממצב נייח.

מחצית שנייה נהדרת של מכבי פ”ת (מדיה מכבי פ”ת)

פתח תקווה המשיכה להניע כדור וכתוצאה מהמשחק הקבוצתי השוטף  סטפן קורליאנדסקי העלה את קבוצתו ל 4-0. קרן לטובת פתח תקווה הובילה את עילי ויניבייטר לכבוש את החמישי, ודווקא כשנראה היה שקרית גת תישבר, הצליחו שחקניה לצמק את התוצאה ל 5-1. הראל זדה הפתח תיקוואי רצה גם הוא להשתתף בחגיגת השערים והנעת כדור נכונה דרך האגפים הובילה אותו אל הכיבוש השישי של קבוצתו והוא גם חתם את תוצאת הסיום.

הראל זדה – חתם את תוצאת המשחק (מדיה מכבי פ”ת)

בשבוע הבא מכבי פ״ת תארח את בני יהודה2, וקרית גת תתארח אצל הכתומים מנס ציונה.

בן סלמן מאמנה של פ״ת היה מאושר בסיומו של המשחק ושמח ששחקניו מביאים למשחק את מה שהם עובדים עליו באימונים. בן אמר לאתר ג׳וניורליג: “הקבוצה נמצאת בתהליך מאוד טוב.  אנחנו עובדים קשה ובחודשיים האחרונים רואים שיפור עצום של הילדים והתוצאות שמגיעות על הדרך הן רק בונוס מבחינתנו. אני רוצה להודות ליהודה כפיר המנהל המקצועי על השקט והעבודה המשותפת ולעוזר המאמן צ’יקו אשכנזי“.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close