מכבי שעריים: ניצחון לקראת העונה הבאה

נערים ב' מרכז: כשהיא מעלה שחקנים משנתון 2007 לשחק את חמשת המחזורים האחרונים של קבוצת נערים ב' של המחלקה, רשמה אתמול מכבי שעריים ניצחון ליגה אחרי כחמישה חודשים מניצחונה הקודם העונה.

נערים ב’ מרכז: מכבי שעריים רושמת ניצחון נאה על מכבי שוהם (יח”צ)

במשחק במסגרת ליגת נערים ב’ מרכז אירחה אתמול מכבי שעריים את מכבי שוהם2 למשחק במסגרת המחזור ה-28. שוהם הגיעה למשחק כאשר באמתחתה 9 ניצחונות ליגה העונה, בעוד שעריים רשמה ניצחון יחיד, אי שם במחזור ה-9 של העונה.

כחלק מהמשך התהליך שעשה שנתון 2007 של מכבי שעריים העונה, אחרי שהקבוצה אחרי מספר שנים ששיחקה בליגות דן למיניהן, שובצה בליגת מרכז1, החליטו בשעריים עם תום העונה בנערים ג’, להעלות את שנתון 2007, בתוספת גרעין מצומצם משנתון 2006, לחמשת המחזורים האחרונים בנערים ב’ מרכז.

אם במשחק הראשון שהקבוצה שיחקה מול אלופת נערים ב’ מרכז שבדרך, מכבי קביליו יפו, שעריים הוליכה 1:0 והייתה כפסע מלהוליך 2:0 דרמטי, אך לבסוף יחסי הכוחות ויתרון האיכויות של מכבי יפו בלטו ושעריים ירדה מנוצחת, אתמול מול מכבי שוהם, שגם היא נתנה במה לשני שחקני 2007 ששיחקו העונה בנערים ג’, זה היה נראה אחרת לחלוטין.

לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר!!!

במחצית הראשון השליטה של המארחת משעריים הייתה מוחלטת. שעריים שלטה במרכז המגרש וסיכנה מספר פעמים את שערה של שוהם, בעיטה חופשית נהדרת של גיא ברדה מ-20 מטרים, לאחר כעשר דקות של משחק, העלתה את שעריים ליתרון מוצדק.

שעריים יכלה להגדיל את יתרונה אך בעיטה טובה של אסף צימרמן מ-16 מטרים הלכה מעט מעל המשקוף. כחמש דקות לסיום המחצית הראשונה, כדור ארוך של שליו מגן קפץ מעל בלמה של שוהם, ברדה הסתובב על הבלם השני ושלח צ’יפ שנעצר ברשת – 0:2 למכבי שעריים.

גיא ברדה – עם צמד נהדר במחצית הראשונה (יח”צ)

עד השריקה לסיום המחצית שוהם הצליחה לצמק את התוצאה עם שער של אריאל דדוש קפטן הקבוצה.

המחצית השנייה הייתה מאוזנת יותר, כאשר שוהם מצליחה להגיע למספר מצבי הבקעה מול שערה של שעריים, אך לחץ גבוה של שעריים הוביל לחילוץ כדור של אסף צימרמן שמצא את אופק כהן ששלח כדור נפלא מ-16 מטרים הישר לרשת.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי – לחצו וכנסו לאתר החדש!!!!!!

שוהם לא אמרו נואש וחמש דקות לסיום הצליחו שוב לצמק את התוצאה משער מרהיב של נועם סרוסי, ששלח מהאוויר כדור מ-18 מטרים מתחת למשקוף ופנימה. אך פריצה באגף שמאל ובעיטה נהדרת לאחר שחלף על פני שני שחקנים של שילה שוקר אשר נכנס רק מספר דקות קודם לכן, קבעה את תוצאת המשחק. לאחר שבסיבוב הראשון שוהם גברה על מכבי שעריים בתוצאה 4:7, הכחולים משעריים מנצחים 2:4 ורושמים ניצחון ליגה שני העונה.

בשעריים ירדו מעודדים מהיכולת מההתמודדות ומההתקדמות של השחקנים, בידיעה שחיזוק של 3-4 שחקנים הקבוצה תוכל לעשות קפיצת מדרגה נוספת ואולי אף להיות גורם במאבק על עליית ליגה היסטורית במחלקת הנוער המתחדשת של מכבי שעריים.

בשעריים ירדו מעודדים מהיכולת לקראת העונה הבאה

חיים מזרחי מאמן קבוצת נערים ג’ של שעריים שהוקפץ לחמשת המשחקים האחרונים של העונה סיכם: “אני מאוד גאה בשחקנים, מאז שנרתמתי למשימה לאמן את נערים ב’ בחודש האחרון העליתי לא מעט שחקנים מהשנתון שלי 2007, מנערים ג’, שמכירים את שיטת המשחק שלי, את מהלכי המשחק ואת האג’נדה שלי כמאמן, מה אני מבקש ומה הדרישות שלי.

בנוסף אני גאה בשחקני נערים ב’ שמאימון לאימון ומשחק למשחק על הדרך מבינים מה אני רוצה ועומדים בדרישות של הקבוצה, רואים את זה ממשחק למשחק שאנחנו יריב עיקש שנותן פייט ונלחם. ראייה לכך זה שאתמול אכן ניצחנו את המשחק גם בתוצאה וגם על כר הדשא במשחק מרגל לרגל שוטף התקפי ולוחץ. אני מאחל לקבוצה שנמשיך ככה עד המחזור האחרון”.

לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close