מסתבר שהיהלומים נמצאים ברמת גן

גביע ילדים ב': משחק שמינית הגביע הפגיש את הפועל רמת גן מצמרת ליגה מרכז עם מכבי נתניה מצמרת ליגה מרכז1 שעדיין לא טעמה השנה את טעמו של ההפסד. צמד של גיא בן חיים ושערים של אופק צ׳יפרוט ונהאי ברגמן - העלו את הרמת גנים לרבע הגמר.

גביע ילדים ב’: הפועל ר”ג גוברת על מכבי נתניה בדרך לרבע הגמר (יח”צ)

שלב שמינית הגמר בגביע ילדים ב׳ הפגיש את מכבי נתניה מליגת מרכז1, עם הפועל ר״ג מליגת מרכז. שתי הקבוצות הן קבוצות איכותיות שמייצגות את היופי שבכדורגל, את הנעת הכדור והמשחק המסודר.

ערב המשחק עברו ברמת גן סאגה, לאחר שהתברר שמגרש המשחקים ב’שיקמה’ פסול מאתמול לשימוש  בשל רישיון עסק שלא חודש בזמן על ידי העיריה. הרמת גנים ניסו לעשות הכל על מנת להכשיר את המגרש, אולם הבירוקרטיה המסורבלת הקשתה והמשחק עבר להיות משוחק ברמת עמידר.

המגרש בעמידר אינו בסטנדרטים גבוהים בלשון המעטה וקשה מאוד לפתח בו משחק. עובדה זו, בתוספת העובדה כי מדובר במשחק גביע בו כל אחת מהקבוצות רוצה לעלות לשלב רבע הגמר- גרמה למשחק להתפתח בצורה שונה ממשחקן הרגיל של הקבוצות. קשה היה לראות על המגרש הנעת כדור, ובגביע כמו בגביע כשהכל מותר- כדורים הועפו למעלה והדרך קידשה את המטרה.

המגרש בעמידר אינו תחליף הולם למתקן ב’שקמה’ (אתר ג’וניורליג)

רמת גן שלטה לאורך כל המשחק, כשהיהלומים מנתניה הגיעו לא מלוטשים ולא הצליחו לייצר מצבים. הנתנייתים שידרו לחץ למן ההתחלה ולמרות שהגיעו עם מאזן מושלם בליגת מרכז1 כשלזכותם שישה ניצחונות מששה משחקים. הם לא הצליחו לשחזר את ההצלחה בליגה ולמרות הכאב הגדול, נאלצו לוותר על הגביע.

רמת גן שרצתה יותר, הצליחה לנצח את הקבוצה עם המאזן הטוב בליגת מרכז1. ואולי משחק הגביע מלמד אותנו לכל מי שתהה, כי אכן קיים הבדל בין ליגת מרכז לליגת מרכז1.

כבר בדקה ה-18 החל מבול השערים כשבן קורן הקפטן של ר”ג בישל כדור לגיא בן חיים שבנגיחה הכניס את הכדור פנימה וגרם לשחקני ר”ג לחגוג בפעם הראשונה ולא האחרונה.

כרבע שעה מתחילת המחצית השנייה, מגנה השמאלי של הקבוצה אופק צ׳יפרוט פרץ במבצע אישי נהדר. הוא פרץ מהאגף, קיבל כדור מאוליצקי רביד, עבר את מגן נתניה, חלף על פני השוער ונתן פס חזק לפינה. 2-0 קטן לשחקן גדול. ציפרוט הוא ללא עוררין מצטיין המשחק.

כמה דקות לסיום המשחק הרמת גנים חגגו שוב. נהאי ברגמן נכנס לכדור עומק, התמקם לפני השוער ושלח שפיץ היישר אל השער, כשהוא קובע את התוצאה 3-0. שחקניי רמת גן עדיין לא שבעו, ובתוספת הזמן נכבש הרביעי שהיה העתקו המדויק של השער הראשון- בן קורן בישל לגיא בן חיים שבנגיחה הכניס את הכדור פנימה.

שריקת הסיום נתנה ליושבי הספסל הרמת גני שכללו גם את עינב חזנוולד יושב הראש, גילי שלמה, ניסן אברמוב שהצטרף ועזר על הקווים לטנדובסקי ויואב גביזון, את האות לחגיגות ההעפלה לרבע הגמר.

רמת גן במובן מסוים מרגישים שהצדק נעשה, מכיוון שבשנה שעברה הקורונה מנעה מהם לשחק את משחק רבע הגמר.

משה טנדובסקי מאמנה של המנצחת, “הקוסם” שעושה עם שנתון 2008 במועדון פלאים, לא ציפה לנצח את נתניה באותה קלות יתרה. משה היה נרגש בסיומו של המשחק: “הילדים גברים אחד אחד ואני רוצה להגיד להם תודה. כולם שותפים מלאים להצלחה. אני מאחל גם איחוליי החלמה לפצועים נועם אמיר ונועם לבנת.

משה טנדובסקי – שם דגש העונה על הגביע (אתר ג’וניורליג)

בשל הקורונה הליגה הפכה ללא מעניינת. קבוצות בכירות לא נפגשו והפסדנו חצי מחזור. אנחנו משחקים בשביל לקדם את השחקנים, ואסור לנו לשכוח שגם השחקנים עברו בקורונה דברים, ולכן חשוב לגעת בתקופה הזו בלב של השחקנים. אני נרגש מהעלייה לרבע הגמר, מי שמכיר אותי ואת דרכי יודע שאני שואף תמיד לטופ ועם חומר שחקנים כמו שיש לי השמיים הם הגבול”

לרשימת כל העולות לשלב רבע הגמר: https://bit.ly/3c8j23o

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close