מקום ראשון בעונת הבכורה בתשיעיות

טרום א' שפלה: הפועל עירוני גדרה סיימה את עונת 23-24 במקום הראשון עם אחוזי ההצלחה הטובים ביותר בליגה. קוסטה לוברסקי מאמן הקבוצה: "סיפוק גדול לראות את הילדים מתקדמים ומשתפרים בפן האישי ובפן הקבוצתי".

שנתון 2013 של עירוני גדרה – אלופי טרום א’ שפלה עונת 23-24 (יח”צ)

עם אחוזי ההצלחה הטובים ביותר כשהקבוצה סופגת את כמות שערי החובה הנמוכה ביותר בליגה, פחות משער חובה בודד למשחק, קבוצתו של קוסטה לוברסקי סיימה את עונת 23-24 בעונתם הראשונה בתשיעיות במקום הראשון בליגת שפלה.

קוסטה שזו לו אליפות שנייה, לאחר שכבר זכה באליפות ילדים א’ שפלה בעונת 2018-2019 עם שנתון 2004, מסכם את העונה של קבוצתו שהסתיימה עם הפסד בודד מפתיע דווקא לבני יצ’אלאל ממרכז הטבלה, בעוד שמול מכבי יבנה ומזכרת בתיה הממוקמות בצמרת הגבוהה אחריה, הקבוצה השיגה ניצחונות משכנעים.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

ברכות, בעונתם הראשונה בליגות התשיעיות, סיימתם את העונה עם המאזן הטוב ביותר בליגה, איך התחושה?
“קודם כל תודה. אכן, עונה ראשונה של הילדים בליגה של תשיעיות. 16 משחקים 15 ניצחונות ורק 11 שערי חובה, 95% הצלחה, תחושה מצוינת”.

כמאמן בשנתון טרום א’, הצעדים הראשונים של השחקנים בליגות הפעילות, מה מסב לך אושר וסיפוק בתום העונה אחרי שאתה רואה את העונה שהקבוצה עברה?
“סיפוק גדול לראות את הילדים מתקדמים ומשתפרים בפן האישי ובפן הקבוצתי. מנסים להביא למשחקים את הדברים שלמדו ועבדו עליהם באימונים. לפעמים זה הצליח, לפעמים פחות. בשורה תחתונה אני מאוד מרוצה בכללי מאיך שהקבוצה נראתה לאורך העונה, התקדמה והשתפרה מאימון לאימון וממשחק למשחק”.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

איך הייתה הליגה שלכם העונה? איזה קבוצות הרשימו אותך ומה היה היתרון שלכם על יתר קבוצות הליגה לדעתך
“ליגה טובה. היו מספר קבוצות שניצחנו אותם ממש בשיניים. בכמה משחקים חזרנו מפיגור ובזכות האופי של הקבוצה וגם השגנו את הניצחונות.

הצלחנו לבנות קבוצה מלוכדת, הילדים תומכים אחד בשני. שיחקנו במערך טיפה שונה מרוב הקבוצות בליגה. לדעתי זה היה בין היתרונות הבולטים שלנו העונה.

רק 11 שערי חובה מצביע על כך שכל הקבוצה עבדה יפה מהחלוץ ועד השוער. וכמובן האופי של הקבוצה שלא נשברה גם כאשר הייתה בפיגור של שער או שתיים”. 

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

עד כמה העובדה שבליגה היו את בארי ששיחקו משחק אחד בודד וקבוצות משדרות שלא לקחו חלק בסופו של דבר השפיעה על רצף העונה שלכם?
“כן, לצערי זאת המציאות העגומה שלנו כאן. אם אני מדבר על הקבוצה שלי אז כבר בתחילת העונה היו אמורים להיות לי 2 משחקים מול שדרות ומשחק מול אשקלון שבאותה תקופה עדיין לא שיחקה. כמובן זה השפיע על הרצף, אך יותר מזה זה השפיע על הילדים, הרי כידוע הם רוצים לשחק”.

שנה הבאה בילדים ימשיכו בתשיעיות, הקבוצה צריכה לשחק בליגה איכותית יותר?
“לדעתי הקבוצה כן תוכל להתמודד עם קבוצות מדרג2. להבנתי שנה הבאה בהתאחדות מתכננים שינוי ויהיו שיבוצים לפי מיקום גאוגרפי”.

לקטלוג המלא – לחצו!!!

מה איתך בעונה הבאה?
“האמת אני עוד לא יודע. יש סיכוי גבוה שאקח שנה חופש. אם לא, אשאר עם הילדים לשנה נוספת. אחליט בקרוב”.

משהו לסיום?
“הזדמנות מצוינת להודות למועדון הפועל עירוני גדרה על התמיכה והעזרה, מועדון שהוא משפחה. תודה לכל ההורים שבאו לכל המשחקים לעודד אותנו. וכמובן תודה וכל הכבוד לילדים על העונה המצוינת.

לטבלת טרום א’ שפלה   >>     https://bit.ly/3GGQ6xY

אתר ג’וניורליג מברך את קוסטה לוברסקי וקבוצת טרום א’ של הפועל עירוני גדרה על זכייתם באליפות ליגת שפלה עונת 23-24

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close