מתנת יומולדת – ניצחון בכורה

ילדים א' דן: קבוצת הפועל אורנית רשמה בסוף השבוע האחרון את ניצחון הבכורה שלה העונה, לאחר שניצחה 1:2 את עליה כפ"ס. יובל רוקח מאמן הקבוצה זכה בניצחון הבכורה ביום הולדתו.

ילדים א’ דן: הפועל אורנית עם ניצחון בכורה העונה (יח”צ)

מועדון הפועל אורנית המצוי בבנייה מחודשת, מונה 3 קבוצות ליגה – קבוצת ילדים א’ ושתי קבוצות ילדים ג’. קבוצת ילדים א’ אשר משחקת בליגה זו השנה השנייה, נבנתה מחדש בתחילת העונה, לאחר שרק 5 שחקנים המשיכו מהעונה החולפת. מי שהמשיך עם הקבוצה ואמון על בנייתה המחודשת הוא יובל רוקח מאמן הקבוצה.

אחרי תקופה של התחברות וככל שהמשחקים חלפו, ניתן היה לראות את ההתקדמות של הקבוצה. אך מנגד, העדר שוער ראשון בקבוצה, הוביל את רוקח להציב בין הקורות את אחד משחקני השדה של הקבוצה.

בשישי האחרון, ביום הולדתו של מאמן הקבוצה, אירחה הפועל אורנית את עליה כפ”ס, שכבר רשמה שני ניצחונות ליגה מתחילת העונה, בעוד אורנית חיפשה את ניצחון הבכורה שלה.

לאחר 20 דקות במחצית הראשונה, התקפה של אורנית מאגף שמאל, הסתיימה בתנועה אלכסונית של חלוץ אורנית בין ההגנה, שהשאירה אותו לבד מול השוער ונשאר לו רק לגלגל את הכדור לרשת – 0:1 לאורנית, תוצאה שנשמרה עד השריקה למחצית.

אליפות השוערים של ישראל יוצאת לדרך

לאחר 5 דקות במחצית השנייה, ערבוביה ברחבת אורנית לאחר הגבהת כדור קרן, אפשרה לעליה כפ”ס לדחוק את הכדור לרשת ולאזן את התוצאה. אך בחלוף כרבע שעה משער השוויון, בעיטה חופשית נהדרת של אורנית הסתיימה ברשת – 1:2 לאורנית, שכבר התחילה להריח את ניצחון הבכורה באוויר.

בדקות האחרונות עד השריקה לסיום, עליה כפ”ס ניסו ללחוץ ולייצר מצבי הבקעה, אבל למעט מצב אחד שהסתיים עם כדור בעמוד השער, הגנת אורנית בלמו פעם אחר פעם את הניסיונות. לקראת הסיום אורנית יכלה לסיים את המשחק, אולם פספסה מצב מצוין לכיבוש. הפועל אורנית מנצחת 1:2 את עליה כפ”ס ורושמת את ניצחונה הראשון בליגה העונה.

יובל רוקח מאמנה של אורנית סיכם את ניצחון הבכורה של קבוצתו: “מתחילת השבוע באנו באנרגיות טובות להתאמן. הדגש העיקרי שלי היה כל השבוע הוא להיות עם יותר מחויבות, להיות ראשונים לכל כדור ולהחזיר את הכדור תוך מספר שניות לאחר איבוד כדור בחצי היריב. אמרתי לשחקנים שיום שישי אני חוגג יום הולדת והמתנה הכי טובה שאני יכול לקבל זה ניצחון וכך קרה. כל השחקנים נתנו את הנשמה במגרש והקדישו לי את הניצחון. יש לנו קבוצה מצוינת ואני מקווה ומאמין שנייצר המשכיות בהתקדמות של הקבוצה שתתורגם גם לניצחונות”.

לטבלת ילדים א’ דן:     https://bit.ly/3BkFNvq

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close